Dawid Ogrodnik zaskakuje jako ksiądz Kaczkowski. Fani aktora są w szoku!

2022-06-10 10:38 Leon Pietrzak
Johnny / Dawid Ogrodnik
Autor: YouTube.com/NEXTFILMPL

Dawid Ogrodnik wcielił się w księdza Jana Kaczkowskiego. Film "Johnny" pojawi się jesienią 2022 roku w polskich kinach. Jest już pierwsza oficjalna zapowiedź. Fani aktora nie mogą uwierzyć w jego metamorfozę! Zobaczcie jak poradził sobie w tej roli.

Johnny to poruszający film, który opiera się na prawdziwej historii. Opowie o życiu księdza Jana Kaczkowskiego, który był uwielbiany przez wierzących, ale również wielu ateistów. Znany był z tego, że miał ogromny dystans do świata, religii, a przede wszystkim do siebie. Wielokrotnie powtarzał, że najważniejszy jest szacunek i miłość do drugiego człowieka. Jego życie to idealny scenariusz na film. Dlatego nikogo nie dziwi, że taki też powstał. Długo zastanawiano się, kto mógłby wcielić się i jak najlepiej odegrać taką postać. Ostatecznie wybór padł na Dawida Ogrodnika. Z pierwszymi zdjęciami bohatera mogliśmy zapoznać się już kilka miesięcy temu. Teraz pojawiła się oficjalna wideozapowiedź, w której możemy zobaczyć jak poradził sobie w tej roli.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: TOP10 najdroższych polskich filmów. Który tytuł zajął pierwsze miejsce?

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Dawid Ogrodnik jako Jan Kaczkowski. Fani są pod wrażeniem przemiany aktora!

Kiedy pojawiły się pierwsze fotografie przedstawiające Dawida Ogrodnika w roli księdza Kaczkowskiego, to wszyscy byli pod wrażeniem charakteryzacji. Widzowie byli również ciekawi, jak poradzi sobie na ekranie. O ile zdjęcia oddawały perfekcyjnie głównego bohatera, to pojawiły się obawy, że w filmie nie będzie już tak dobrze. Po publikacji pierwszej zapowiedzi fani nie mogli wyjść z podziwu kreacji, którą stworzył aktor. "Ksiądz Kaczkowski jak żywy", "Ale podobny głos!", "To będzie rola życia, mówię wam" - między innymi takie komentarze możemy przeczytać w sieci. Poniżej udostępniamy wspomniany materiał, na którym możecie zobaczyć nowe wcielenie Ogrodnika i sami ocenić, jak odnalazł się w tej roli.

Sonda
Dawid Ogrodnik pasuje do roli ks. Jana Kaczkowskiego?

Johnny - obsada. Kiedy premiera filmu o ks. Kaczkowskim?

W rolę cenionego księdza Jana Kaczkowskiego wciela się Dawid Ogrodnik. Patryka Galewskiego zagra wielokrotnie nagradzany za występ w filmie "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" Piotr Trojan. Na ekranie zobaczymy również: Magdalenę Czerwińską, Annę Dymną, Marię Pakulnis, Martę Stalmierską, Witolda Dębickiego, Michała Kaletę i Joachima Lamżę. Premiera filmu została zaplanowana na 23 września 2022 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE