Johnny / Dawid Ogrodnik

i

Autor: YouTube.com/NEXTFILMPL

Dawid Ogrodnik zaskakuje jako ksiądz Kaczkowski. Fani aktora są w szoku!

2022-06-10 10:38

Dawid Ogrodnik wcielił się w księdza Jana Kaczkowskiego. Film "Johnny" pojawi się jesienią 2022 roku w polskich kinach. Jest już pierwsza oficjalna zapowiedź. Fani aktora nie mogą uwierzyć w jego metamorfozę! Zobaczcie jak poradził sobie w tej roli.

Johnny to poruszający film, który opiera się na prawdziwej historii. Opowie o życiu księdza Jana Kaczkowskiego, który był uwielbiany przez wierzących, ale również wielu ateistów. Znany był z tego, że miał ogromny dystans do świata, religii, a przede wszystkim do siebie. Wielokrotnie powtarzał, że najważniejszy jest szacunek i miłość do drugiego człowieka. Jego życie to idealny scenariusz na film. Dlatego nikogo nie dziwi, że taki też powstał. Długo zastanawiano się, kto mógłby wcielić się i jak najlepiej odegrać taką postać. Ostatecznie wybór padł na Dawida Ogrodnika. Z pierwszymi zdjęciami bohatera mogliśmy zapoznać się już kilka miesięcy temu. Teraz pojawiła się oficjalna wideozapowiedź, w której możemy zobaczyć jak poradził sobie w tej roli.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: TOP10 najdroższych polskich filmów. Który tytuł zajął pierwsze miejsce?

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Dawid Ogrodnik jako Jan Kaczkowski. Fani są pod wrażeniem przemiany aktora!

Kiedy pojawiły się pierwsze fotografie przedstawiające Dawida Ogrodnika w roli księdza Kaczkowskiego, to wszyscy byli pod wrażeniem charakteryzacji. Widzowie byli również ciekawi, jak poradzi sobie na ekranie. O ile zdjęcia oddawały perfekcyjnie głównego bohatera, to pojawiły się obawy, że w filmie nie będzie już tak dobrze. Po publikacji pierwszej zapowiedzi fani nie mogli wyjść z podziwu kreacji, którą stworzył aktor. "Ksiądz Kaczkowski jak żywy", "Ale podobny głos!", "To będzie rola życia, mówię wam" - między innymi takie komentarze możemy przeczytać w sieci. Poniżej udostępniamy wspomniany materiał, na którym możecie zobaczyć nowe wcielenie Ogrodnika i sami ocenić, jak odnalazł się w tej roli.

Sonda
Dawid Ogrodnik pasuje do roli ks. Jana Kaczkowskiego?

Johnny - obsada. Kiedy premiera filmu o ks. Kaczkowskim?

W rolę cenionego księdza Jana Kaczkowskiego wciela się Dawid Ogrodnik. Patryka Galewskiego zagra wielokrotnie nagradzany za występ w filmie "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" Piotr Trojan. Na ekranie zobaczymy również: Magdalenę Czerwińską, Annę Dymną, Marię Pakulnis, Martę Stalmierską, Witolda Dębickiego, Michała Kaletę i Joachima Lamżę. Premiera filmu została zaplanowana na 23 września 2022 roku.