BOSCY - Penélope Cruz i Antonio Banderas w nowej filmowej komedii! Kiedy premiera?

2022-05-12 13:16 Leon Pietrzak
Boscy
Autor: Materiały prasowe

Boscy Penélope Cruz i Antonio Banderas rozsiądą się w polskich kinach! Wyśmienita komedia z udziałem tego rewelacyjnego duetu zachwyciła krytyków z całego świata, teraz czas na was! To będzie boski weekend!

Penélope Cruz i Antonio Banderas ponownie razem na dużym ekranie! Tym razem w błyskotliwej i ostrej jak brzytwa komedii o świecie filmu i wszystkich grzeszkach show-biznesu. Obraz "Boscy" znalazł się w Konkursie Głównym 78. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji i z miejsca przyciągnął uwagę dystrybutorów z całego globu. Fabuła skupia sie na historii popularnej rezyserki, która próbuje stworzyć wybitne dzieło z gwiazdorską obsadą. Na przeszkodzie stoją aktorzy, z którymi musi współpracować. Sprawdźcie, kiedy wybrać się do kina na nowe dzieło twórców "Honorowego obywatela" i "Sąsiada".

ESKA XD #048 | AMSR, SEKRETY PRZYSIĘGI, IGA ŚWIĄTEK, TANIE WAKACJE

Boscy - fabuła nowej komedii z Banderasem

Ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Na fotelu reżysera zasiada więc równie słynna co kontrowersyjna Lola Cuevas (Penélope Cruz), która do głównych ról w filmie angażuje prawdziwe legendy w swoim fachu. Jej wybór pada na hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero (Antonio Banderas) oraz ikonę teatru Ivána Torresa (Oscar Martínez). Problem w tym, że obaj panowie, choć w swoich kategoriach osiągnęli i zdobyli już wszystko, cierpią na przerost ego i delikatnie mówiąc, nieszczególnie za sobą przepadają. Żeby sprostać zaskakującym pomysłom Loli, aktorzy z najwyższej półki będą musieli znaleźć jednak wspólny język i zmierzyć się z dziedzictwem własnych karier.

Sonda
Czy Penélope Cruz i Antonio Banderas to duet idealny?

Boscy - obsada, data premiery. Kiedy w polskich kinach?

Na ekranie pojawili się m.in. Penélope Cruz („Vicky Cristina Barcelona”, „Volver”), Antonio Banderas („Ból i blask”, „Desperado”), Oscar Martínez („Honorowy obywatel”, „Dzikie historie”), Irene Escolar („Mroczna Argentyna”, „Wilcza skóra”) oraz Melina Matthews („Megan Leavey”, „Przywróceni”). Premiera filmu w polskich kinach odbędzie się 13 maja 2022 r. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE