Boscy

i

Autor: Materiały prasowe

BOSCY - Penélope Cruz i Antonio Banderas w nowej filmowej komedii! Kiedy premiera?

2022-05-12 13:16

Boscy Penélope Cruz i Antonio Banderas rozsiądą się w polskich kinach! Wyśmienita komedia z udziałem tego rewelacyjnego duetu zachwyciła krytyków z całego świata, teraz czas na was! To będzie boski weekend!

Penélope Cruz i Antonio Banderas ponownie razem na dużym ekranie! Tym razem w błyskotliwej i ostrej jak brzytwa komedii o świecie filmu i wszystkich grzeszkach show-biznesu. Obraz "Boscy" znalazł się w Konkursie Głównym 78. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji i z miejsca przyciągnął uwagę dystrybutorów z całego globu. Fabuła skupia sie na historii popularnej rezyserki, która próbuje stworzyć wybitne dzieło z gwiazdorską obsadą. Na przeszkodzie stoją aktorzy, z którymi musi współpracować. Sprawdźcie, kiedy wybrać się do kina na nowe dzieło twórców "Honorowego obywatela" i "Sąsiada".

ESKA XD #048 | AMSR, SEKRETY PRZYSIĘGI, IGA ŚWIĄTEK, TANIE WAKACJE

Boscy - fabuła nowej komedii z Banderasem

Ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Na fotelu reżysera zasiada więc równie słynna co kontrowersyjna Lola Cuevas (Penélope Cruz), która do głównych ról w filmie angażuje prawdziwe legendy w swoim fachu. Jej wybór pada na hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero (Antonio Banderas) oraz ikonę teatru Ivána Torresa (Oscar Martínez). Problem w tym, że obaj panowie, choć w swoich kategoriach osiągnęli i zdobyli już wszystko, cierpią na przerost ego i delikatnie mówiąc, nieszczególnie za sobą przepadają. Żeby sprostać zaskakującym pomysłom Loli, aktorzy z najwyższej półki będą musieli znaleźć jednak wspólny język i zmierzyć się z dziedzictwem własnych karier.

Sonda
Czy Penélope Cruz i Antonio Banderas to duet idealny?

Boscy - obsada, data premiery. Kiedy w polskich kinach?

Na ekranie pojawili się m.in. Penélope Cruz („Vicky Cristina Barcelona”, „Volver”), Antonio Banderas („Ból i blask”, „Desperado”), Oscar Martínez („Honorowy obywatel”, „Dzikie historie”), Irene Escolar („Mroczna Argentyna”, „Wilcza skóra”) oraz Melina Matthews („Megan Leavey”, „Przywróceni”). Premiera filmu w polskich kinach odbędzie się 13 maja 2022 r.