Bo we mnie jest seks - Maria Dębska śpiewa piosenki Kaliny Jędrusik. Premiera filmu i koncerty

2021-10-12 16:43 Adrian Rybak
Bo we mnie jest seks
Autor: NEXT FILM

Bo we mnie jest seks to premierowy album Marii Dębskiej, odtwórczyni głównej roli w filmie o tym samym tytule, wcielającej się w postać Kaliny Jędrusik. Premiera albumu 29 października. Promować go będą koncerty w największych polskich miastach. Kiedy film trafi do kin? Kiedy odbędą się koncerty?

Bo we mnie jest seks - Maria Dębska śpiewa piosenki Kaliny Jędrusik. Premiera filmu i koncerty. „Bo we mnie jest seks”, czyli 11 największych przebojów ikony polskiej popkultury, w wykonaniu Marii Dębskiej, zaskakuje świeżością. Sama artystka w brawurowy sposób oddaje klimat, atmosferę i jedyny w swoim rodzaju sposób interpretacji utworów, tak charakterystyczny dla Kaliny Jędrusik. Nie bez kozery to dla niej pisali Starsi Panowie – Jerzy Wasowski i Jeremi Przybora. I to w większości ich kompozycje zdobią album. Utwory przeplatane są najlepszymi fragmentami z filmu, wybranymi przez reżyserkę, Katarzynę Klimkiewicz. Bonusowym – ostatnim utworem na płycie jest „Nie będzie romansu”. Maria Dębska wykonuje go w duecie z Krzysztofem Zalewskim, który w filmie zagrał rolę Lucka.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Bo we mnie jest seks - premiera

Film wejdzie na ekrany Polskich kin 19 listopada. To produkcja, którą z pewnością warto obejrzeć. Koniecznie trzeba zaznaczyć, że Maria Dębska za rolę Kaliny Jędrusik w filmie „Bo we mnie jest seks” otrzymała Złote Lwy na 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. To więc opcja dla fanów dobrego aktorstwa!

Bo we mnie jest seks - koncerty

Album będą promowały koncerty w największych miastach w Polsce! Plan trasy koncertowej Marii Dębskiej z zespołem:

  • 14.11.2021 Katowice Miasto Ogrodów
  • 24.11.2021 Kraków Nowohuckie Centrum Kultury
  • 27.11.2021 Łódź Filharmonia
  • 09.12.2021 Gdańsk Teatr Szekspirowski
  • 10.12.2021 Warszawa Scena Relax
  • 12.12.2021 Wrocław WCK
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE