Bezduszna

i

Autor: YouTube.com/Las Estrellas (screen) Bezduszna - co wydarzy się w nowych odcinkach?

Telenowela

Bezduszna, odc. 51, 52, 53, 54, 55 - streszczenie. Co wydarzy się od 25 do 29 września?

2023-09-22 14:11

Bezduszna to nowa meksykańska telenowela w polskiej telewizji. Od 17 lipca produkcję można oglądać na antenie kanału Novelas+. Odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 15:00. Przed nami kolejny tydzień pełny emocji. Co wydarzy się w odcinkach, które widzowie zobaczą od 25 do 29 września? Mamy dla was streszczenia!

Bezduszna to hiszpańskojęzyczny serial, którego główną bohaterką jest dziewczyna o imieniu Fernanda, która wychodzi za Santiago, młodego właściciela ziem. Ten ma konflikt z lokalnym przedsiębiorcą Octavio, który chce od niego kupić tereny na budowę przetwórni. Santiago się nie zgadza, a więc Octavio postanawia go zaatakować i zmusić do podpisania dokumentów. Robi to w noc poślubną Santiago i Fernandy. Santiago zostaje zamordowany, a Fernanda zgwałcona. Po wielu latach Fernanda wraca do miasteczka, aby pomścić swoją tragedię oraz śmierć męża. Na przeszkodzie staje jej jednak miłość do młodego bogacza z okolicy - Alejandro. Fernanda nie wie, że to syn jej oprawcy... Sprawdź, co wydarzy się w odcinkach 51, 52, 53, 54, 55.

Bezduszna - kto jest kim? Gwiazdy z obsady meksykańskiej telenoweli [GALERIA]

Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat

Bezduszna - odc. 51. Poniedziałek 25.09.2023

Fernanda prosi Rafaela, aby zbliżył się do ojca i pokazał mu, że ma zdrowy rozsądek. Rafael dziękuje swojej dziewczynie za jej dobre serce. Germán odkrywa, że ​​Ángela jest zakochana w Rigoberto. Octavio i Martina wdają się w konfrontację. Octavio konfrontuje się z Leticią, gdy widzi, że Rafael zabrał jego rzeczy. Ángela zapewnia Germána, że ​​jest zakochana w Rigoberto, więc ma nadzieję, że Isabela go doceni. Rafael skarży się Octavio, że blokuje jego pracę i zapewnia go, że jedyne, co to spowoduje, to rozczarowanie. Octavio powtarza, że ​​nie prosi o pozwolenie, a tym bardziej nie przeprasza. Rigoberto przyjeżdża do pracy z Isidoro. Rafael w towarzystwie najbliższych Fernandy prosi ją o rękę i wręcza jej pierścionek zaręczynowy, który należał do jego babci i matki. Rafael staje się zazdrosny, gdy widzi Césara trzymającego Fernandę za rękę.

Bezduszna - odc. 52. Wtorek 25.09.2023

Rafael jest skłonny poślubić Fernandę w kościele, ale ona chce tylko ślub cywilny. Rigoberto ratuje życie Isidoro, a Rafael poprosi Césara, aby trzymał się z daleka od Fernandy. Fernanda prosi Césara, aby był bardziej ostrożny, ponieważ Rafael jest bardzo zazdrosny i mówi, że boi się, że ujawni swój plan, zanim będzie mogła zdobyć dowody przeciwko Octavio. Rigoberto dzieli się z Isabelą tym, co myśli o niej Rafael. Fernanda prosi Rafaela, aby zaprosił jej matkę i uczynił to jej prezentem ślubnym. Octavio odkrywa, że ​​Rafael jest w hacjendzie i przegania go, ale przed wyjazdem Rafael zapewnia go, że za nim tęskni. Fernanda uniemożliwia Rafaelowi obejrzenie jej sukni ślubnej, ponieważ przynosi to pecha i pamięta, że ​​przed ślubem Santiago ją zobaczył i wszystko skończyło się nieszczęściem. Isabela dowiaduje się, że Rafael poślubi Fernandę, a Carmelo daje Rigoberto kawałek ziemi.

Bezduszna - odc. 53. Środa 25.09.2023

Fernanda postanawia nie przyjąć prezentów, które Isabela przyniosła Rafaelowi i zapewnia go, że były one dla nich, a nie dla ich nowego małżeństwa. Fernanda postanawia zaprosić Isabelę na swój ślub, a Octavio mówi Carmelo, że powinien przyjąć w prezencie pieniądze, które jej dał w ramach ugody. Rafael konfrontuje się z Fernandą, gdy odkrywa, że ​​jest wdową, a ona zapewnia go, że ma powody, by zachować tę tajemnicę.Juana widząc, co dzieje się z jej przyjaciółmi, wyznaje Rafaelowi całą prawdę. Rigoberto zaskakuje Isabelę prezentem. Fernanda prosi Rafaela, aby jej wybaczył, ponieważ trudno jej rozmawiać o tym, co przydarzyło się jej byłemu mężowi. Rigoberto i Isabela spędzają bardzo romantyczny wieczór. Octavio nadal nie wierzy, że Fernanda kocha Rafaela.

Bezduszna - odc. 54. Czwartek 25.09.2023

Na kilka godzin przed ślubem z Rafaelem Fernanda wyznaje, że czuje się zagubiona, ponieważ nie wie, co robić i jest gotowa wyjechać daleko i rozpocząć nowe życie. Jednak César przybywa do jego pokoju i prosi go, aby kontynuowała plan. Isabela przechwala się Ángeli, jak dobrze się bawiła z Rigoberto. Octavio przypomina Julii, że przysięgała, że ​​wyjdzie za niego za mąż, ale wolała pieniądze Germana. Pełen wzruszeń Rafael zwierza się Fernandzie z powodów, dla których wybrał ją na swoją żonę i zobowiązuje się wynagrodzić każdy dzień smutku dużą ilością miłości. Luis poznaje plany Fernandy wobec Toskanii i jest nią rozczarowany. Fernanda i Rafael pobierają się zgodnie z prawem. Fernanda, wiedząc, że Juana i Luis odkryli już jej plany zemsty, prosi ich, aby zdecydowali, czy ją wspierają, czy nie, ponieważ nie planuje przestać. Rafael pokazuje Fernandzie, jaki jest szczęśliwy, ale ona zaczyna przypominać sobie dzień, w którym poślubiła Santiago, i obawia się, że doświadczy czegoś podobnego. Octavio przybywa do Nuevo Amanecer.

Bezduszna - odc. 55. Piątek 25.09.2023

Octavio przybywa do Nuevo Amanecer, szukając Rafaela i prosząc o przebaczenie. Rafael mówi Fernandzie, że jego ojciec chce zawrzeć z nimi pokój. Rafael nie chce przyjąć przeprosin ojca, gdyż jest pewien, że z biegiem dni będzie znowu taki sam, dlatego chce uniemożliwić mu skrzywdzenie żony. Fernanda nie waha się pokazać Rafaelowi, jak bardzo go kocha. Clara oddaje się Davidowi, a Miriam i Luis wracają do siebie. Fernanda przybywa do Primor gotowa powiedzieć prawdę i pokazuje Leticii i Octavio, że nie wyszła za Rafaela dla pieniędzy. Fernanda obiecuje Leticii, że spróbuje nakłonić Rafaela do pogodzenia się z Octavio, a Julia staje się zazdrosna o Ángelę.