Benefis Zenka Martyniuka 2020 w TVP - powtórka. Kiedy i o której oglądać?

2020-03-27 15:06
Zenek Martyniuk
Autor: WBF

Zenek Martyniuk to bez wątpienia jedna z barwniejszych postaci sceny muzycznej w Polsce. O muzyku zwanym 'królem disco polo' jest w ostatnim czasie niezwykle głośno. W dużym stopniu przyczynił się do tego film biograficzny o Martyniuku, który trafił na ekrany kin na początku 2020 roku. Co więcej, sam zainteresowany podkreśla, że produkcja ma doczekać się kolejnej części.

Benefis Zenka Martyniuka 2020 w TVP - powtórka. Kiedy i o której oglądać? Specjalny występ muzyka z okazji 30-lecia działalności artystycznej można było obejrzeć po raz pierwszy w Telewizji Polskiej w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Program cieszył się jednak takim zainteresowaniem, że stacja postanowiła wyemitować go ponownie także w sylwestra. Okazuje się jednak, że widzowie będą mieli jeszcze jedną szansę przypomnienia sobie benefisu Życie to są chwile.

Benefis Zenka Martyniuka 2020 w TVP - powtórka. Kiedy i o której oglądać?

Telewizja Polska ponownie wyemituje występ Martyniuka w piątek 27 marca o godzinie 20:45 na TVP2. Program będzie można ponownie obejrzeć także w niedzielę 12 kwietnia o godzinie 14:40 na TVP Rozrywka. Na scenie oprócz Zenka i członków zespołu Akcent pojawią się dobrzy znajomi jubilata, m.in. Francesco Napoli, Lombard, Wojciech Gąssowski, Ich Troje, Savage, Top One, Classic, Izabella Trojanowska, MiG. Imprezę poprowadzą Rafał Brzozowski oraz Marcelina Zawadzka.

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE