Anna Starmach: wiek, wzrost, Instagram, mąż, dziecko, przepisy

2020-02-27 11:50
Anna Starmach
Autor: Materiały Prasowe

Anna Starmach: wiek, wzrost, Instagram, mąż, dziecko, przepisy - te frazy na temat jurorki MasterChef wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Ani Starmach? Z wykształcenia jest historyczką sztuki, ukończyła ten kierunek na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jej rodzice są marszandami i kolekcjonerami sztuki, prowadzą w Krakowie Galerię Starmach. Ania sztuki kulinarnej uczyła się m.in. we Francji, gdzie odbyła staż w restauracji Lameloise, a także kurs w paryskiej szkole Le Cordon Bleu.

Anna Starmach: wiek, wzrost, Instagram, mąż, dziecko, przepisy - te zapytania na temat polskiej ekspertki kulinarnej ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Kariera telewizyjna Ani rozpoczęła się od wygranej konkursu Gotuj o wszystko organizowanego w Dzień dobry TVN. W 2012 roku zasiadła w gronie jurorów programu MasterChef, a cztery lata później - także MasterChef Junior.

Anna Starmach: wiek

Ania urodziła się 15 maja 1987 w Krakowie, w 2020 roku skończy 33 lata. 

Anna Starmach: wzrost

Jurorka MasterChef należy do kobiet raczej średniego wzrostu - mierzy 164 cm.

Anna Starmach: Instagram

Instagram Ani to ania_starmach. Jurorka MasterChefa należy do osób, które bardzo chronią swoje życie prywatne, jednak czasem zdarza jej się wrzucić zdjęcie, na którym widać, jak spędza wolny czas z mężem lub z córką. Przede wszystkim znajdują się to jednak zdjęcia związane z jej życiem zawodowym, zwłaszcza fotki przygotowywanych przez nią potraw.

Anna Starmach: mąż

Mężem Ani jest Piotr Kusek. Para wzięła ślub w Krakowie w 2017 roku. 

Anna Starmach: dziecko

W 2018 roku na świat przyszło pierwsze dziecko pary, córeczka Jagna.

Anna Starmach: przepisy

Ania jest autorką kilku książek z przepisami m.in. Pyszne na każdą okazję czy Pyszne obiady. Swoje przepisy publikuje także na autorskim blogu: aniastarmach.pl.

NAJNOWSZE