Amazon Prime Video: nowości na czerwiec. Wśród premier “The Boys” i “Moja Lady Jane”

i

Autor: Amazon Prime Video Amazon Prime Video: nowości na czerwiec. Wśród premier “The Boys” i “Moja Lady Jane”

Co warto obejrzeć?

Amazon Prime Video: nowości na czerwiec. Wśród premier “The Boys” i “Moja Lady Jane”

2024-06-03 13:17

Co obejrzeć w czerwcu w Amazon Prime Video? Streamer podzielił się listą nowości na ten miesiąc, a wśród nich długo wyczekiwany powrót “The Boys” oraz kolejna, tym razem mocno niepoprawna historycznie, opowieść z czasów Tudorów.

Amazon Prime Video – premiery i nowości na czerwiec 2024

THE BOYS, sezon 4 – premiera 13 czerwca

W 4. sezonie świat znajduje się na skraju upadku. Mimo panowania Homelandera, który umacnia swoją władzę, Victoria Neuman zbliża się do zdobycia fotela w Białym Domu. Butcher, któremu zostało tylko kilka miesięcy życia, stracił syna Becci oraz stanowisko lidera Boysów. Reszta zespołu ma dość jego kłamstw. Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek wcześniej, dlatego bohaterowie muszą znaleźć sposób na współpracę i uratowanie świata, zanim będzie za późno.

FEDERER: TWELVE FINAL DAYS – premiera 20 czerwca

Intymny dokument, w którym widzowie mogą śledzić ostatnie 12 dni wyjątkowej kariery Rogera Federera. Film początkowo miał być pamiątką tylko dla samego tenisisty, a nagrania nigdy nie planowano udostępnić publicznie. Twórcom udało się uchwycić Federera w jego najbardziej bezbronnych i szczerych momentach, gdy żegnał się z grą oraz fanami, którzy byli z nim przez ostatnie dwie dekady. W filmie zobaczymy też wywiady z legendarnymi rywalami, ale też prywatnie bliskimi przyjaciółmi Rogera, m.in. z Rafaelem Nadalem, Novakiem Djokovićem czy Andym Murrayem. Rozmowy te pokażą wyjątkową relację pomiędzy Federerem a kolegami z kortu.

JESTEM CELINE DION – premiera 25 czerwca

Głęboki, poruszający oraz szczery wgląd w życie prywatne ikony i supergwiazdy międzynarodowej sceny muzycznej. Film, który jest swoistym listem miłosnym do fanów, ukazuje walkę Céline Dion ze zmieniającą jej życie chorobą. Ten inspirujący dokument podkreśla rolę muzyki, która od zawsze była przewodnikiem artystki, a także niezłomność jej ducha.

MOJA LADY JANE, sezon 1 – premiera 27 czerwca

Inspirowany powieścią o tym samym tytule serial opowiada historię rodziny królewskiej Anglii, w której syn króla Henryka VIII, Edward, nie umiera na gruźlicę, a Lady Jane Grey oraz jej mąż Guildford nie zostają ścięci na szubienicy. Błyskotliwa Jane niespodziewanie zostaje królową Anglii, tym samym stając się celem złoczyńców dążących do zdobycia nie tylko jej korony, ale i głowy. My Lady Jane to epicka opowieść o prawdziwej miłości i wielkiej przygodzie, w której Lady Jane musi uratować zarówno siebie, jak i królestwo.

SPRAWDŹ TEŻ: Co obejrzeć w czerwcu na Netflixie? Wśród premier “Bridgertonowie”, “Łasuch” i polski “Spadek”

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
Aktorzy, którzy posunęli się za daleko! Robili DZIWNE RZECZY dla roli | To Się Kręci #33