Aline. Głos miłości - film inspirowany życiem Celine Dion. Kiedy premiera w Polsce?

2021-10-27 16:26 Adrian Rybak
Aline. Głos miłości
Autor: Galapagos Films

Aline. Głos miłości to film, na który z pewnością czeka wiele osób. Nic dziwnego, ponieważ to historia inspirowana życiem jeden z największych gwiazd muzyki na świecie, czyli Celine Dion. Znana jest już data polskiej premiery tego filmu. Kiedy trafi do kin? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie niżej.

Aline. Głos miłości - film inspirowany życiem Celine Dion. Kiedy premiera w Polsce? Quebec, lata 60. Sylvette i Anglomard witają na świecie swoje czternaste dziecko - Aline. W tej skromnej rodzinie, muzyka jest najważniejsza. Kiedy producent muzyczny Guy Claude odkrywa Aline i jej złoty głos, na myśl przychodzi mu tylko jeden pomysł - uczynić z niej najlepszą piosenkarkę na świecie. Dzięki wsparciu rodziny i doświadczeniu Guy’a Claude’a oraz rodzącej się między nimi miłości, Aline będzie podążać ku wyjątkowemu przeznaczeniu. Film inspirowany życiem i karierą Céline Dion, który znalazł się w oficjalnej selekcji festiwalu w Cannes. W roli głównej dwukrotna laureatka Cezara Valérie Lemercier – zarazem reżyserka i autorka scenariusza.W filmie można usłyszeć największe przeboje Céline Dion w znakomitym wykonaniu Victorii Sio. Sprawdź, kiedy premiera w naszym kraju.

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Aline. Głos miłości - data premiery, zwiastun

Kiedy film Aline. Głos miłości trafi do polskich kin? To pytanie z pewnością zadają sobie fani Celine Dion. Data premiery jest już znana. Film będzie można obejrzeć na wielkim ekranie już w środę 10 listopada 2021. Dostępny jest także zwiastun, który można obejrzeć niżej.

Aline. Głos miłości - twórcy

  • Reżyseria - Valérie Lemercier
  • Scenariusz i dialogi - Valérie Lemercier i Brigitte Buc
  • Produkcja - Édouard Weil, Alice Girard, Sidonie Dumas
  • Asystent producenta - Laurent Zeitoun
  • Koprodukcja - André Rouleau, Valérie d’Auteuil, Patrick Vandenbosch
  • Producent wykonawczy - Belga Line Producers
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE