Aktorzy drugoplanowi, którzy skradli całe show i przyćmili głównych bohaterów

2021-12-03 9:09 Leon Pietrzak
Steve Buscemi
Autor: EAST NEWS

Pierwszoplanowi aktorzy zawsze przykuwają większą uwagę niż reszta obsady. Jak pojawia się informacja o premierze nowego filmu, to zazwyczaj widzów interesują tylko główni bohaterowie. Są jednak tacy aktorzy, którzy powinni być drugoplanowi, a finalnie zagrali pierwsze skrzypce. O kim mowa?

Aktorzy drugoplanowi, którzy skradli całe widowisko i przyćmili głównych bohaterów. Zdarza się, że aktorzy z drugiego planu przykuwają większą uwagę widzów. Czasem nawet kradną cały film i po wyjściu z kinowej sali ciągle się o nich pamięta. Trudno powiedzieć, jak wybijają się przed szereg. Może tak miało być, może są bardzo charakterystyczni, a może po prostu mają "to coś" co przyciąga, niczym magnes, skupienie widza. Jest wiele produkcji filmowych, w których aktorzy drugoplanowi przyćmili głównych bohaterów. Są też filmy, w których tego nie zrobili, ale mimo wszystko wystarczyła sekunda na ekranie, by w magiczny sposób zainteresować widza.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE