40 kontra 20 - 2. edycja potwierdzona! Kiedy premiera?

2021-06-22 15:08 Alicja Wójcik
40 kontra 20
Autor: Materiały Prasowe

Miłość nie pyta o wiek! To główne przesłanie najnowszego randkowego show 40 kontra 20, w którym dwóch wyjątkowych mężczyzn – starszy i młodszy - będzie rywalizować ze sobą o względy kilkunastu atrakcyjnych, pewnych siebie kobiet w różnych grupach wiekowych. W wyborze tej jedynej może liczyć się wszystko – lecz nie metryka! Ten warunek w programie nie ma żadnego znaczenia, dlatego kandydatki do serca panów to zarówno ambitne, nowoczesne, silne, dojrzałe kobiety jak i młode, wyzwolone, pewne siebie dziewczyny.

40 kontra 20 to pierwszy w historii polskiej telewizji program typu dating show, w którym nie ma podziału na wiek. Biorą w nim udział kobiety od 20 do 50 lat oraz mężczyźni w dwóch grupach wiekowych – poniżej 30 roku życia oraz powyżej 40. Jednym z najważniejszych momentów reality jest przegrupowanie. Panowie decydują wtedy, którą uczestniczkę zaproszą do swojej grupy, aby poznać ją bliżej i dać szansę na zbudowanie z nią relacji. Uczestniczki wybrane przez Seniora mieszkają z nim w willi, natomiast te, które wybrał Junior - w Glampingu. 

40 kontra 20 - 2. edycja potwierdzona! Kiedy premiera?

Premiera wzbudzającego duże emocje programu zaplanowana jest na 28 czerwca. Widzowie będą mogli śledzić zmagania uczestników w TVN7 - odcinki programu emitowane będą od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00. Twórcy programu zdają się być już przekonani, że 40 kontra 20 okaże się hitem - jak podaje press.pl, stacja podjęła decyzję o nakręceniu jednocześnie aż dwóch sezonów programu jeden po drugim! Taka sytuacja miała miejsce również w przypadku Hotelu Paradise. Jak dowiedział się serwis, decyzja ta wynika między innymi ze względu na kwestie budżetowe - jednorazowe wysłanie ekipy i sprzętu za granicę jest znacznie tańsze. Dokładna data premiery drugiego sezonu nie jest jeszcze znana, jednak wszystko wskazuje na to, że dryga edycja 40 kontra 20 zostanie wyemitowana już od września.

Najpopularniejsze oszustwa sprzedawców samochodów | ESKA XD - Prosto z salonu #25
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE