Zostań Super W! Szlachetna Paczka szuka wolontariuszy w Bydgoszczy i regionie

2022-09-20 15:19
Szlachetna Paczka szuka wolontariuszy w Bydgoszczy
Autor: sabinevanerp/CC0/pixabay.com

Super W pilnie poszukiwani. Szlachetna Paczka w Bydgoszczy i regionie zachęca wolontariuszy do pomocy przy akcji. W samej Bydgoszczy potrzeba 80 osób.

Szlachetna Paczka szuka wolontariuszy. W Bydgoszczy i regionie brakuje chętnych do pomocy. W naszym mieście potrzeba 80 osób, ale każda para rąk się przyda.

Liczba potrzebujących jest co roku bardzo duża, dlatego potrzebujemy adekwatnej liczby wolontariuszy, którzy będą w stanie odwiedzić rodziny, zebrać informacje, czego one potrzebują i doprowadzić do Weekendu Cudów, kiedy przekazywane są paczki od darczyńców. Liczą się chęci. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w wolontariacie, czy specjalnych kwalifikacji. Najważniejsza jest chęć pomocy, wszystkiego można się nauczyć - mówi Natalia Skonieczka, koordynatorka regionalna Szlachetnej Paczki.

Wolontariusze są potrzebni nie tylko w Bydgoszczy.

Na terenie całego województwa potrzebujemy kilkuset wolontariuszy, by móc wszystko sprawnie przeprowadzić. Do każdej rodziny jest przypisany wolontariusz - dodaje Skonieczka.

Chętni wolontariusze mogą się zgłaszać przez internet. Jest na to czas do końca września.

Jak zostać wolontariuszem Szlachetnej Paczki - szczegóły można znaleźć TUTAJ

Nowy mural powstał w Bydgoszczy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE