Zajęcia zdalne na UKW w Bydgoszczy! Zakaz przyjmowania gości w akademikach

2021-12-07 15:08
Uniwersytet
Autor: vidhyarthidarpan/CC0/pixabay.com

Władze Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zdecydowały, że zajęcia będą prowadzone wyłącznie w formie zdalnej. Nie będzie można też przyjmować gości w akademikach.

Od 18 grudnia do 9 stycznia zajęcia dydaktyczne na studiach I, II i III stopnia, jednolitych magisterskich, studiach podyplomowych, innych formach kształcenia oraz w szkole doktorskiej, realizowanych w formie stacjonarnej i niestacjonarnej, będą prowadzone zdalnie z wykorzystaniem technik kształcenia na odległość. Wyjątkiem są praktyki, które odbywają się na dotychczasowych zasadach.

Jak informuje Tomasz Zieliński, rzecznik UKW, decyzję podjęto po konsultacjach z Samorządem Studenckim. Taka organizacja zajęć powinna zminimalizować skutki wyjazdów okołoświątecznych. Dyżury i konsultacje dla studentów, egzaminy, zaliczenia, egzaminy dyplomowe mogą odbywać się w formie stacjonarnej - z zachowaniem aktualnie obowiązujących wymogów bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego lub zdalnie.

W Domach Studenta mogą przebywać tylko osoby w nich zakwaterowane, nie można przyjmować gości.

Biblioteka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego cały czas będzie otwarta. Obowiązują tam wymogi bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego.

Ruszył Bydgoski Jarmark Świąteczny
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE