Politechnika Bydgoska przechodzi na naukę zdalną!

2021-11-26 14:47
Akademik Politechnika Bydgoska
Autor: Dawid Olszewski

Politechnika Bydgoska zdecydowała, że studenci przejdą na naukę zdalną. Powodem jest rozpędzająca się czwarta fala epidemii koronawirusa.

Nauka zdalna na Politechnice Bydgoskiej będzie obowiązywała przez prawie miesiąc. Z zarządzenia rektora Politechniki Bydgoskiej wynika, że zajęcia z domu będą prowadzone aż do 23 grudnia.

Zajęcia zdalne dla studentów na studiach niestacjonarnych I i II stopnia rozpoczną się 26 listopada. Dla studentów na studiach stacjonarnych I, II i III stopnia oraz doktorantów Szkoły Doktorskiej 29 listopada.

Rektor poinformował też, że w uzgodnieniu z opiekunem pracy i za zgodą kierownika jednostki student lub doktorant może realizować pracę dyplomową albo rozprawę doktorską w formie stacjonarnej przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Do niedawna zajęcia zdalne obowiązywały też na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Od 22 listopada uczelnia wróciła do funkcjonowania w trybie mieszanym. Zajęcia ćwiczeniowe, konwersatoria, laboratoria i zajęcia praktyczne odbywają się  w formie stacjonarnej. Wykłady nadal są prowadzone w formie zdalnej z wykorzystaniem technik kształcenia na odległość.

Tak wygląda Teatr Kameralny w Bydgoszczy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE