Sky

i

Autor: pexels, zdjęcie ilustracyjne

pogoda

W nocy z sobotę na niedzielę przymrozki w całym kraju. Znamy najnowszą prognozę pogody

2023-06-03 14:25

Jak zaznacza synoptyk IMGW, Dorota Pacocha - w sobotę w całym kraju będzie słonecznie, ale w nocy spodziewane są przygruntowe przymrozki. Szczegóły poniżej.

Jak przekazuje Dorota Pacocha z Centralnego Biura Prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - PIB, w sobotę 3 czerca zachmurzenie będzie małe i umiarkowane.

- Temperatura maksymalna wyniesie od 15 stopni Celsjusza na wschodzie i nad morzem, do 20 st. C. na zachodzie. W Dolinach Karpackich od 12 do 15 stopni C. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami zmienny, z przewagą wiatru północnego i północno-wschodniego - powiedziała.

W nocy bezchmurnie lub zachmurzenie małe, tylko na północy umiarkowane. Temperatura minimalna od 2 stopni C. na Suwalszczyźnie i na terenach podgórskich Sudetów, około 5 st. C. w centrum, do 7 stopni C. na zachodzie kraju.

Na obszarze północno-wschodnim i w rejonach podgórskich Dolnego Śląska możliwe przygruntowe przymrozki do minus 2 stopni C. Wiatr słaby, zmienny.

Kacper Meyna po wygranej z Krzysztofem Twardowskim na Rocky Boxing Night 16
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE