W Bydgoszczy spadł pierwszy śnieg

i

Autor: Dorota Lakner W Bydgoszczy spadł pierwszy śnieg

W Bydgoszczy spadł pierwszy śnieg. Zrobiło się biało!

2021-11-29 6:35

Śnieg zaczął sypać w niedzielne popołudnie. Sypało przez całą noc. Drogowcy nie dali się zaskoczyć. Drogi w Bydgoszczy są czarne. Ale poniedziałek będzie pochmurny.

Będzie padać jeszcze deszcz ze śniegiem i deszcz. W kolejnych dniach będzie podobnie. Na termometrach od 0 do +1.

Solarki wyjechały na ulice w niedzielne popołudnie. Dzięki temu drogi w Bydgoszczy są czarne. Jeśli jeszcze nie wymieniliście opon na zimowe, zróbcie to jak najszybciej. We wtorek też może padać deszcz ze śniegiem.

Znane są już wyniki Generalnego Pomiaru Ruch, który jest przeprowadzany co 5 lat przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

W tym czasie zmienił się ruch na bydgoskich ulicach. Pomogła obwodnica. Mimo większej liczby pojazdów ważnymi ulicami m.in. Wyszyńskiego i Jana Pawła II, którymi kiedyś biegły drogi krajowe 5 i 25, porusza się mniej aut. To przede wszystkim efekt oddania do użytku północno-zachodniej obwodnicy miasta w ciągu drogi ekspresowej S5.

Natężenia ruchu w Bydgoszcz y w latach 2019-21 (przed i po otwarciu obwodnicy)

- rondo gen. S. Maczka wlot od ul. Nad Torem:  11 404 -> 10 787 pojazdów na dobę

- rondo Toruńskie wlot od strony Inowrocławia: 18 209 ->13 388 pojazdów na dobę

- al. S. Wyszyńskiego / Kamienna wlot od strony Osielska: 12541->11425 pojazdów na dobę

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE