Utrudnienia drogowe i pogoda w Bydgoszczy

2021-09-13 6:26
pogoda w Bydgoszczy
Autor: anncapictures/CC0/pixabay.com

Ruszyła budowa nowych mostów nad Brdą. Na kierowców czeka sporo utrudnień. W poniedziałek w pokonywaniu trudności pomoże pogoda (13.09.2021).

Sytuacja na bydgoskich trasach daje w kość, ale za to pogoda będzie dobra.  W Bydgoszczy jeszcze letnie wartości do około 21 stopni. W ciągu dnia i przejaśnienia i trochę chmur. Na razie bez deszczu. 

Ruszyła budowa nowych mostów nad Brdą w Bydgoszczy. To wiele zmian w organizacji ruchu.

Inaczej jeździmy ul. Fordońską przy moście Kazimierza Wielkiego.

Zamknięta jest ul. Łęczycka do Fordońskiej. Kierowcy mają do dyspozycji 3 ronda na wysokości Bałtyckiej, mostu oraz ul. Fabrycznej, a ruch odbywa się tylko jezdnią południową ul. Fordońskiej.

Drogowcy na miejscu sprawdzają, jak się kręci.

Patrzcie na znaki!

13 września rusza też budowa parkingu przy schronisku dla zwierząt. Przebudowane zostaną również ulice dojazdowe.

Parking przy ul. Zalew będzie miał 17 miejsc, w tym również dla osób z niepełnosprawnościami.

Zbudowane zostaną także trasy dojazdowe do parkingu od strony skrzyżowania z sygnalizacją świetlną przy Grunwaldzkiej i od strony ulicy Rekinowej.

Twardą nawierzchnię zyska  ul. Zalew i fragment ulic Łowiskowej i Jeziornej. Wzdłuż ul. Zalew wybudowana zostanie droga rowerowa.

Prace potrwają do marca przyszłego roku.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE