Umów sie na spacer z psem ze schroniska. Zwierzaki się ucieszą!

2021-04-28 9:18

Po długiej przerwie znów można się umówić na spacer z psem z bydgoskiego schroniska. To wielka frajda zarówno dla osób, które odwiedzają to miejsce, jak i dla samych zwierzaków.

Wiele z tych osób decyduje się potem na adopcję czworonoga. Niektórzy wyprowadzają na spacer swojego ulubionego psa i to specjalnie dla niego przyjeżdżają na Osową Górę, ale są też osoby, które wyprowadzają różne psy.

Na spacer trzeba się wcześniej umówić. Liczba wizyt jest ograniczona. Aby się zapisać, należy zadzwonić pod nr: 512 28 28 53 lub wysłać maila na adres: adopcje@schronisko.org.pl. Na spacer z psem mogą się wybrać osoby pełnoletnie. Trzeba mieć przy sobie dowód osobisty. Smycze i obroże zapewnia schronisko.

Na spacer z czworonogiem można wychodzić od wtorku do niedzieli w godz. od 10.00 do 17.00. W poniedziałki schronisko jest nieczynne.

Spacery były w ostatnim czasie zawieszone z powodu obostrzeń.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE