Ukrywał się w pustostanach. Miał na koncie wyrok odsiadki

2022-09-29 10:26
pustostan
Autor: pixabay Zdjęcie poglądowe

Ukrywał się w pustostanach, wpadł na ulicy. 28-lata od jakiegoś czasu szukała policja. Mężczyzna miał na koncie wyrok odsiadki. Kruszwiccy mundurowi zauważyli go i zatrzymali, gdy ten spacerował przez miasto.

28-latek był poszukiwany przez kruszwicką policję przed dobre dwa tygodnie. Mężczyzna miał do odbycia pięć miesięcy kary za groźby karalne. Nigdy jednak nie zgłosił się na komisariat. Myślał, że gdy „zniknie” służby szybko o nim zapomną. Tak się jednak nie stało.

- Wiadome było, że ukrywa się on na terenie gminy nawet w pustostanach – informuje asp. szt. Izabella Drobniecka, rzecznik prasowy KPP Inowrocław. - Tam też szukały go patrole.

W środę (28 września) dzielnicowi z komisariatu w Kruszwicy podczas służby, zauważyli mężczyznę idącego ulicą. Po chwili zrozumieli, że spacerowicz to poszukiwany od dwóch tygodni 28-latek.

Włamywali się do domów w całej Polsce. Warszawiaków zatrzymali policjanci z Bydgoszczy

- Policjanci zatrzymali go i doprowadzili do komisariatu – dodaje asp. szt. Izabella Drobniecka. - Poszukiwany został przez policyjny konwój odwieziony do jednego z zakładów karnych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, gdzie odbywa wyrok.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE