Uchwyt do papieru toaletowego z palety i wieszak z widelców. To wszystko znajdziemy na Jarmarku w Bydgoszczy [GALERIA]

2022-12-15 13:45
niebieski namiot
Autor: nadesłane

Co można zrobić z przedmiotów, które według większości nadają się do śmieci? Sławek Piotrowski i przyjaciele udowadniają, że niejedno. Koniecznie zajrzyjcie do niebieskiego namiotu społecznego, który stanął na Bydgoskim Jarmarku Świątecznym. Znajdziecie go naprzeciwko głównej sceny. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak „martwe” przedmioty otrzymały nowe życie.

Choineczki z korka, zegar z klocków domino, wieszak na ubrania z widelców, uchwyt do papieru toaletowego z palety czy kosz na śmieci z nakrętek plastikowych – a to dopiero początek. W niebieskim namiocie naprzeciwko głównej sceny na bydgoskim jarmarku znajdziemy również miseczkę na pierniki z korków od wina , obrazek z kamieni i patyków znalezionych na plaży.

Widok z koła na Bydgoskim Jarmarku Świątecznym

Stoisko z przedmiotami, które zyskały nowe życie jest będzie czynne w czwartek, 15 grudnia do około godziny 20.00. Zobaczcie zdjęcia.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE