Tak wyglądają ceny na Bydgoskim Jarmarku Świątecznym. Produktów od wyboru do koloru [GALERIA]

2022-12-09 13:14
jarmark
Autor: Dawid Piątkowski

Do 22 grudnia, codziennie od godz. 13 do 20 bydgoszczanie korzystać mogą z uroków świątecznego jarmarku. Tak, jak w zeszłym, atrakcji jest co niemiara. Koło młyńskie, swojskie dania, a także wyroby rzemieślnicze. W jakich cenach możemy nabyć poszczególne produkty od wystawców? Sprawdź naszą galerię.

Zimowe wesołe miasteczko, zapach potraw, nastrojowa muzyka, atrakcje dla dzieci, i propozycje świątecznych prezentów. Tak będzie przez ponad miesiąc w centrum Bydgoszczy. Jarmark Świąteczny wystartował w sobotę, 19 listopada i potrwa do 22 grudnia.

Widok z Młyńskiego Koła w centrum Bydgoszczy

Mieszkańcy mogą skorzystać z usług prawie 50 wystawców. Jest to łącznie 28 stosik. Ustawione są one wzdłuż ul. Mostowej, a także na Starym Rynku. W sercu Jarmarku - na Moście Staromiejskim pojawiło się ich natomiast 14. W jakich cenach możemy zakupić świąteczne produkty? Sprawdźcie naszą galerię.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE