cukiernia

i

Autor: pixabay/Facebook

„Sprzedawali dzieciom penisy za półdarmo!”. Bydgoszczanka zaniepokojona nowym lokalem w mieście

2023-02-05 18:07

Od 4 lutego w naszym mieście funkcjonować będzie nowa cukiernia. Lokal sieci D-Lickcious, który posiada już kilka punktów w innych polskich miastach tym razem zawita do Bydgoszczy. Jak pisaliśmy wcześniej - w ofercie znajdować się będą D-Waffle – czyli takie w kształcie penisów, a także V-Waffle, czyli gofrowe waginy. Co jeszcze wiemy na temat nowego punktu gastronomicznego? Szczegóły poniżej. Odkryła je nasza czytelniczka.

W sobotę, 4 lutego w Bydgoszczy otwarty zostanie pierwszy lokal serwujący penisy i waginy z gofrów. Punkt zlokalizowany będzie przy ul. Marszałka Focha 10. Jak udało się ustalić wcześniej - podczas oficjalnego otwarcia będzie można zakupić gadżety cukierni D-Lickcious, takie jak koszulki z logiem, a wkrótce dla klientów mają być dostępne również materiały edukacyjne.

Jak zwracają uwagę właściciele - oferowana usługa to tak zwany „food porn”. A w menu ujrzymy pozycje takie jak D-Waffle – czyli takie w kształcie penisów, a także V-Waffle, czyli gofrowe waginy. Koszt produktów to natomiast ok. 15-18 zł od sztuki.

Co ważne - D-Lickcious posiada już swoje punkty w kilku innych miastach: Poznaniu, Krakowie i Łodzi. A informacje o wszystkich wydarzeniach i produktach można znaleźć na fanpage’u cukierni. To właśnie tam nasza czytelniczka, pani Justyna (prawdziwe imię bydgoszczanki zastąpiliśmy - zgodnie z prośbą) odkryła jedną z „ciekawszych promocji” oferowanych przez firmę. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że dotyczyła ona… dzieci.

- Powrót do szarej codzienności może nie być łatwy dla każdego małolata, dlatego chcemy Wam go lekko osłodzić. Akcja wygląda tak, masz legitymację szkolną? Dostajesz od nas rabat 50% na każdy z produktów w dniu 1 września - czytamy we wpisie na Facebooku. 

Post pojawił się na Facebooku w sierpniu ubiegłego roku.

Światełko do Nieba" na 31. Finał WOŚP w Bydgoszczy

- Sprzedawali dzieciom penisy za półdarmo! Sama mam kilkunastoletniego syna, chodzi do szkoły podstawowej w Bydgoszczy. Nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby po lekcjach szedł przez miasto z penisem w ręce i go konsumował. To uderza wręcz o jakąś moralność! To są jeszcze dzieci - informuje nas pani Justyna. 

Jak jednak od początku zaznacza sieciówka - celem jest nie tylko sprzedaż kontrowersyjnych wyrobów, lecz w znacznej mierze - edukacja seksualna i łamanie tematów tabu. To między innymi dlatego, w pozostałych lokalach - także i w nowym bydgoskim, na którego otwarcie czekamy - znajduje się kącik wiedzy poświęcony ludzkiej seksualności.

Znajdziemy tam przede wszystkim materiały edukacyjne. Podobne, w nowoczesnej formie m.in. podcastów możemy znaleźć w internecie. Są one dostępne m.in. na Spotify. Nagrania ukazują się pod nazwą #Sexpodcast by D-Lickcious”.

Otwarcie nowego lokalu w sobotę zaplanowane jest na godzinę 12.00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE