pitbull

i

Autor: pixabay Zdjęcie poglądowe

Na świat przyszedł pies z penisem i waginą! Weterynarz wrzucił zdjęcie do internetu

2023-03-13 7:24

Na jednej z medycznych grup w mediach społecznościowych pojawiło się niecodzienne zdjęcie. Pięciotygodniowy pies rasy pitbull poszedł na rutynowe badania do weterynarza. Jak się okazało - szczeniak nie był ani suczką ani samcem. Miał bowiem zarówno męskie, jak i żeńskie narządy płciowe. Hermafrodytyzm u zwierząt to niezwykła rzadkość. Zobacz zdjęcie.

To miała być zwykła rutynowa kontrola. Zakończyła się jednak sensacją w mediach społecznościowych. Właściciele Pięciotygodniowego szczeniak rasy pitbull zaprowadzili pupila do weterynarza. Chwilę później doszło do niecodziennego odkrycia.

Kiedy lekarz położył pieska na stół, nie mógł uwierzyć własnym oczom. Zwierzę miało zarówno męskie, jak i żeńskie narządy płciowe. To niezwykle rzadka sytuacja. Weterynarz zrobił zdjęcie brzucha szczeniaka i wrzucił je na jedną z grup medycznych w social mediach.

Interseksualizm lub inaczej interpłciowość to przypadłość niezwykle rzadka. Osoby, potocznie nazywane również hermafrodytami, posiadają cechy zarówno męskie, jak i żeńskie.

pies hermafrodyta

i

Autor: Facebook/screen
Urszula z Żabki zginęła od 20 ciosów nożem. Policja szuka sprawcy. Nowe fakty

W skład różnic w zakresie cech płciowych u osobników interseksualnych wchodzą m.in. chromosomy, gonady, hormony płciowe lub narządy rozrodcze.

Faktem tym zaskoczonych było wielu weterynarzy. Większość z nich nigdy nie widziała obojnaka wśród psów na oczy. Niektórzy z nich zwrócili uwagę, że na stuprocentowy wynik diagnozy trzeba będzie poczekać.

Hermafrodytyzm czyli dwupłciowość występuje wyłącznie wtedy, gdy tuż koło męskiego przyrodzenia znajdują się jajniki. W przypadku szczeniaka mogą okazać się one nietypową wadą rozwojową penisa. Wszystko okaże się, gdy szczeniak podrośnie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE