Przetłumaczyliśmy znane przeboje na język polski

i

Autor: YouTube/screen

QUIZ

Przetłumaczyliśmy znane przeboje na język polski. Rozpoznasz tytuł lub wykonawcę? Rozwiąż nasz QUIZ

2024-03-05 21:51

Czy rozpoznałbyś znane zagraniczne hity, gdyby ich teksty zostały przetłumaczone na polski? W niektórych przypadkach dopiero wtedy zrozumiałbyś dokładnie, o czym jest dany utwór (i prawdopodobnie byłbyś rozczarowany). Przygotowaliśmy 10 znanych przebojów z ostatnich lat, a także z lat 80. i 90. Ich fragmenty przetłumaczyliśmy na język polski. Czy uda Ci się rozpoznać tytuł i wykonawcę każdego z utworów? Spróbuj swoich sił w naszym quizie!

Czy byłbyś w stanie rozpoznać popularne zagraniczne przeboje, gdyby zostały zaśpiewane po polsku? W niektórych przypadkach dopiero wtedy zrozumiałbyś dokładnie, o czym jest dany utwór (i prawdopodobnie byłbyś rozczarowany). Przekonać możemy się o tym szczególnie w okresie Bożego Narodzenia, gdy np. dowiemy się, że kultowy przebój Georga Michaela "Last Christmas" to dramatyczna opowieść z punktu widzenia mężczyzny, którego w święta porzuciła osoba, którą bardzo kochał. Gdy natomiast sprawdzimy tłumaczenie piosenki "Let It Snow" dowiemy się, że nie ma w nim mowy o świętach czy choince a o... zamieci śnieżnej i zakochanych, którzy w tym czasie wracają do domu.

O czym są natomiast przeboje letnie, a także największe hity ostatnich lat, przy których nie raz bawiliśmy na dyskotekach? Wybraliśmy 10 znanych utworów, które na co dzień słuchamy w radiu i na YouTube, a także z przełomu lat 80. i 90. Fragmenty tekstów zostały przetłumaczone na język polski. Czy będziesz w stanie rozpoznać tytuł oraz wykonawcę danego przeboju? Spróbuj rozwiązać nasz quiz.

Rozpoznasz te znane przeboje? Przetłumaczyliśmy ich tekst na j. polski. Rozwiąż quiz

Pytanie 1 z 10
Z jakiej piosenki pochodzi ten tekst:
Z jakiej piosenki pochodzi ten tekst:
DEBATA SAMORZĄDOWA KRAKÓW 2024