Policja namierzyła poszukiwanego listem gończym 41-latka. Groziła mu surowa kara

2022-09-21 11:23
arest
Autor: pixabay

Od ponad roku był poszukiwany przez policję. Miał odbyć karę. Funkcjonariusze zatrzymali 41-letniego mieszkańca Kruszwicy po tym, jak wrócił zza granicy i przemieszczał się po mieście taksówką.

We wtorek (20 września) na terenie Kruszwicy śledzili mężczyznę, który wsiadł do taksówki. Według ustaleń funkcjonariuszy, miał być to 41-letni mężczyzna, który od ponad roku był poszukiwany listem gończym przez sąd rejonowy z terenu województwa wielkopolskiego.

- Mężczyzna miał do odbycia ponad pięć miesięcy kary więzienia za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niezapłaconą grzywnę – informuje asp. szt. Izabella Drobniecka, rzecznik prasowy KPP Inowrocław. - Unikał konsekwencji przebywając za granicą. Gdy tylko pojawił się w rodzinnym mieście i jechał taksówką do pobliskiego bankomatu, został zatrzymany przez patrol.

Włamywali się do domów w całej Polsce. Warszawiaków zatrzymali policjanci z Bydgoszczy

41-latek został przetransportowany do policyjnego aresztu. Następnie trafił do zakładu karnego, gdzie odbywa obecnie karę.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE