Psy

i

Autor: congerdesign/CC0/pixabay.com

Piknik Dobrych Psów i Ludzi szykuje się w Bydgoszczy

2022-05-10 14:12

W Bydgoszczy będzie wyjątkowe spotkanie dla tych, którzy kochają zwierzęta. Schronisko dla zwierząt i OTOZ Animals organizują Piknik Dobrych Psów i Ludzi.

To piknik organizowany dla właścicieli psów adoptowanych z bydgoskiego schroniska lub innych schronisk w kraju oraz dla piesków, które jeszcze czekają na nowy dom o kochającego właściciela.

Chcemy by Państwo wespół z adoptowanymi i czekającymi na adopcję psami mogli cieszyć się otoczeniem naszego wspaniałego Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Zarząd Parku specjalnie zarezerwował dla nas na ten dzień wspaniałe miejsce - Różopole. Pozostaje zabrać pieski i pojawić się z koszykiem piknikowym oraz kocykiem na miejscu

- zachęcają organizatorzy.

Są zaproszeni spacerowicze i wolontariusze ze schroniskowymi psami, właściciele psów adoptowanych ze swoimi pieskami (na smyczach), wszystkie osoby, które kochają zwierzęta.

W planach jest prezentacja psów schroniskowych z elementami pokazu, porady behawiorysty, a także pokazy wozy strażackiego, bezpłatne pomiary ciśnienia krwi i pokaz resuscytacji.

Piknik Dobrych Psów i Ludzi w Bydgoszczy 29 maja od 10.00 do 15.00.

Zawody papierowych samolotów w Bydgoszczy