Nie miał prawa siedzieć za kierownicą. Policja już wie, kto zginął w wypadku na rondzie Ossolińskich!

2022-01-28 13:21
Tragiczny wypadek w Bydgoszczy
Autor: KWP w Bydgoszczy

Policja już wie kto zginął w porannym wypadku na rondzie Ossolińskich w centrum Bydgoszczy. To 38 letni mężczyzna. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że od 2019 roku miał orzeczony sądowy dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Dzisiaj około godziny 4:30 dyżurny bydgoskiej policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulic Sieńki i Piotrowskiego w Bydgoszczy. Na miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego. Tam potwierdzili zgłoszenie.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący jadąc od strony ulicy Markwarta, na skrzyżowaniu nie dostosował prędkości do warunków na drodze, zjechał z drogi przebijając w barierki ochronne, a następnie wjechał na chodnik i uderzył w pobliskie drzewa. W wyniku uderzenia 38-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE