Najlepsze lumpeksy w Bydgoszczy. Oto miejsca, w których znajdziesz prawdziwe „perełki” [GALERIA]

2023-02-05 18:26
lumpy
Autor: pixabay/Google Street View/Facebook

Ekologicznie, modnie, a przede wszystkim - tanio. Już od kilku lat Polacy coraz częściej stosują tak zwaną zasadę „zero weste”. To ochrona wszystkich zasobów poprzez odpowiedzialną produkcję, konsumpcję, a co najważniejsze - ponowne wykorzystywanie produktów, które wcześniej służyły komuś innemu. To m. in. dlatego coraz więcej Polaków decyduje się na zakupy w second handach. Można tam znaleźć masę modnych i niemalże nowych ubrań za śmiesznie niskie kwoty. W wielu przypadkach nikt nie uwierzy Ci, że twój nowy outfit tak naprawdę nie jest nowy - lecz używany. Oto najchętniej polecane przez bydgoszczan second handy w naszym mieście. Szczegóły znajdziesz w galerii zdjęć.

Jak pokazało badanie Less Group z ubiegłego roku - blisko 70% Polaków odwiedza tak zwane second handy. Połowa respondentów zadeklarowała, że robi to co najmniej raz lub kilka razy w miesiącu!

Co ciekawe - na zakupy w lumpeksach decyduje się coraz więcej ludzi młodych - do 25 roku życia. 25% badanych wskazuje, że kupuje ubrania w second handach nie ze względów ekonomicznych, lecz - ze względu na różnorodny asortyment.

Osoby badane zwróciły uwagę, że to w lumpeksach, nie w galeriach handlowych można znaleźć najwięcej unikatowych „perełek”. Dodatkowo możemy trafić na poszczególne sztuki kolekcji znanych i drogich marek. Z tą różnicą, że zapłacimy za nie „śmieszne” pieniądze. Gdzie udać się na „lumpy” w Bydgoszczy? Już tłumaczymy!

Zimowa Giełda Płytowa w Bydgoszczy

Najlepsze lumpeksy w Bydgoszczy

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie najchętniej polecanych przez bydgoszczan second handów z naszego miasta. Pod każdą pozycją znajdziecie dokładny adres, a także zdjęcie z lokalizacją punktu, dzięki któremu będzie Ci łatwiej znaleźć dany lumpeks. Zajrzyj do naszej galerii i skorzystaj z dawki przydatnej wiedzy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE