“Muzyczny Rejs” w Bydgoszczy! Już w najbliższy piątek w KPCK usłyszymy Ciepłe Popołudnie

2022-08-17 14:26
mikrofon
Autor: pixabay

Koncert z cyku „Muzyczny Rejs”: Ciepłe Popołudnie odbędzie się w najbliższy piątek (17 sierpnia) o godz. 18.00 w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy. Bilety dostępne są w cenie 10 zł.

Autorka tekstów i melodii, aranżerka – Ola Dzierżawska, wokalistka zespołu Ciepłe Popołudnie wystąpi na scenie w KPCK już w najbliższy piątek w ramach cyklu „Muzyczny Rejs”. Artystka jest laureatką licznych nagród w tym: Grand Prix warszawskiego przeglądu im. Jeremiego Przybory oraz Grand Prix Festiwalu Piosenki Ulicznej im. Grzesiuka.

koncert
Autor: KPCK w Bydgoszczy

- Zespół tworzy muzykę, która w dużej mierze jest własnej twórczości – informują organizatorzy. - Z tęsknoty za tekstami retro, które niosły konkretne przesłanie „o czymś” – o miłości, o relacji człowieka z samym sobą, o życiowych historiach – powstały kawałki zarejestrowane również na debiutanckiej płycie stworzonej w niełatwym okresie pandemii.

Energywave w Bydgoszczy

Razem z wokalistką na scenie wystąpi Paweł Kamiński – współaranżer i multiinstrumentalista, a na fortepianie zagra Stanisław Szczyciński.

- Gramy, śpiewamy i piszemy teksty pełne gier słownych, tkliwości i tęsknoty – mówi zespół. - Słuchacze twierdzą, że słyszą u nas i blues, i jazz, i poezję śpiewaną… A nas cieszy to wszystko, najbardziej zaś – widok publiki nucącej z nami czy ukradkiem ocierającej łzy.

Bilety na koncert są dostępne w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy w cenie 10 zł, a także poprzez portal biletyna.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE