długa

i

Autor: pixabay

„Metropolia za pół ceny” – sprawdź, gdzie otrzymasz zniżkę. Do wyboru prawie 200 miejsc

2022-09-27 14:58

Tydzień zniżek w Bydgoszczy już się rozpoczął. Od poniedziałku, 26 września do 2 października mieszkańcy mogą skorzystać z ulgi 50% w wybranych miejscach na terenie Metropolii Bydgoszcz. Do wyboru jest prawie 200 lokali.

To już dziesiąta akcja tygodnia zniżek w naszym mieście. Od poniedziałku na terenie Metropolii Bydgoszcz można skorzystać z 50% zniżki. Firmy, które zgłosiły swój udział w akcji muszą zapewnić ulgę na wybrane produkty lub usługi przez minimum trzy dni.

Przez jak długi czas będzie można skorzystać z 50% zniżki? O tym decydują sami przedsiębiorcy. W ramach akcji mieszkańcy mogą również skorzystać ze zniżki 20-30% na szerszy asortyment.

Metropolia za pół ceny. Bydgoszcz 2022

Akcja odbywa się na terenie dziewięciu gmin m.in. w Koronowie, Osielsku lub Dobrczu. Do akcji dołączyły też instytucje kultury, takie jak Teatr Kameralny w Bydgoszczy czy Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego, a także sklepy internetowe. Mieszkańcy mogą zatem skorzystać ze zniżek bez wychodzenia z domu.

Baśniowy Ogród Świateł w Bydgoszczy

Oferty podzielone zostały na 5 kategorii: gastronomia, kultura, sport i rozrywka, zakupy i usługi, a także zdrowie i uroda.

Wśród restauracji oferujących zniżki znalazły się m.in. Receptura, Restauracja Tom – Mar, czy Przystań Bydgoszcz. Z ofert kulturalnych w niższych cenach mieszkańcy skorzystają przede wszystkim w: Muzeum Mydła i Historii Brudu, Muzeum Wojsk Lądowych i Galerii Miejskiej bwa.

Do kategorii sport i rozrywka dołączyły m.in. Fizjo Art, Studio Tańca Dance Academy, czy Szkoła Muzyczna Yamaha. Pełną listę firm, które wzięły udział w akcji znajdziecie pod tym LINKIEM.