„Metropolia za pół ceny” – sprawdź, gdzie otrzymasz zniżkę. Do wyboru prawie 200 miejsc

2022-09-27 14:58
długa
Autor: pixabay

Tydzień zniżek w Bydgoszczy już się rozpoczął. Od poniedziałku, 26 września do 2 października mieszkańcy mogą skorzystać z ulgi 50% w wybranych miejscach na terenie Metropolii Bydgoszcz. Do wyboru jest prawie 200 lokali.

To już dziesiąta akcja tygodnia zniżek w naszym mieście. Od poniedziałku na terenie Metropolii Bydgoszcz można skorzystać z 50% zniżki. Firmy, które zgłosiły swój udział w akcji muszą zapewnić ulgę na wybrane produkty lub usługi przez minimum trzy dni.

Przez jak długi czas będzie można skorzystać z 50% zniżki? O tym decydują sami przedsiębiorcy. W ramach akcji mieszkańcy mogą również skorzystać ze zniżki 20-30% na szerszy asortyment.

Metropolia za pół ceny. Bydgoszcz 2022

Akcja odbywa się na terenie dziewięciu gmin m.in. w Koronowie, Osielsku lub Dobrczu. Do akcji dołączyły też instytucje kultury, takie jak Teatr Kameralny w Bydgoszczy czy Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego, a także sklepy internetowe. Mieszkańcy mogą zatem skorzystać ze zniżek bez wychodzenia z domu.

Baśniowy Ogród Świateł w Bydgoszczy

Oferty podzielone zostały na 5 kategorii: gastronomia, kultura, sport i rozrywka, zakupy i usługi, a także zdrowie i uroda.

Wśród restauracji oferujących zniżki znalazły się m.in. Receptura, Restauracja Tom – Mar, czy Przystań Bydgoszcz. Z ofert kulturalnych w niższych cenach mieszkańcy skorzystają przede wszystkim w: Muzeum Mydła i Historii Brudu, Muzeum Wojsk Lądowych i Galerii Miejskiej bwa.

Do kategorii sport i rozrywka dołączyły m.in. Fizjo Art, Studio Tańca Dance Academy, czy Szkoła Muzyczna Yamaha. Pełną listę firm, które wzięły udział w akcji znajdziecie pod tym LINKIEM.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE