Kujawsko-Pomorskie. Kradł materiały budowlane. Czeka go surowa kara

2022-10-05 13:54
budowlane
Autor: pixabay

Policjanci z Radziejowa zatrzymali 31-latka, podejrzanego o kradzież materiałów budowlanych. Odzyskano część skradzionego mienia. Mężczyznę czeka surowa kara.

Jak informuje Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy – radziejowscy kryminalni wyjaśnili sprawę kradzieży mienia ze składu budowlanego w Piotrkowie Kujawskim, w którym doszło do dwóch włamań.

Funkcjonariusze ustalili, że w zeszłym miesiącu sprawca dokonał dwukrotnie kradzieży materiałów budowlanych o łącznej wartości blisko 1000 złotych.

- Pracujący nad sprawą kryminalni, wytypowali osobę, mogącą mieć związek z tym przestępstwem – informuje asp. szt. Marcin Krasucki, rzecznik prasowy KPP Radziejów. - Podejrzany to 31-letni mieszkaniec pow. radziejowskiego.

Na oczach policji przejechał rowerem przez zamknięty przejazd kolejowy

31-latek już usłyszał zarzut kradzieży. Za przestępstwo grozi od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności. Część skradzionego mienia została już odzyskana przez policję.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE