Kuchenne Rewolucje w Inowrocławiu. TVN usunął odcinek z mordercą! Aleksandr M. zabił córkę. Co tam się działo?

2023-02-05 18:22
policja
Autor: pixabay

Jak już informowaliśmy wcześniej – 52-letni Aleksander M., który zabił swoją 10-letnią córkę, a następnie wyskoczył z czwartego piętra wystąpił w zeszłym roku w „Kuchennych Rewolucjach”. To słynny program TVN z Magdą Gessler miał być początkiem tragedii mężczyzny. Inowrocławianin nie został przedstawiony w dobrym świetle, po czym – kompletnie się załamał. Na parę dni po tym, jak wieść o morderstwie połączonym z samobójstwem obiegła całą Polskę – TVN zdecydował się usunąć odcinek show z Playera. Tym samym zniknęły również wszelkie wpisy na temat odcinka w social mediach.

Tragedia w Inowrocławiu. TVN usuwa odcinek Kuchennych Rewolucji

Wracamy do sprawy tragedii, do której doszło w sobotę (21 stycznia) w Inowrocławiu. 52-letni Aleksander M. zadzwonił na policję, by poinformować służby, że właśnie zabił swoją 10-letnią córkę. Następnie rzucił się z czwartego piętra i zmarł w szpitalu po kilku godzinach po zdarzeniu.

Funkcjonariusze znaleźli martwe dziecko w mieszkaniu, z którego rzucił się inowrocławianin. Dziewczynka miała rany kłute. Zginęła we śnie.

Jeszcze tego samego dnia na jaw wyszedł również fakt, że Aleksander M. to restaurator i uczestnik programu TVN „Kuchenne Rewolucje”. Po emisji odcinka z jego udziałem, mężczyzna miał się załamać i trafić do placówki psychiatrycznej.

- Ten program to był dla niego policzek. Nie został w nim przedstawiony w dobrym świetle. Wszyscy go oglądali. Ja też go oglądałem. W całej Polsce go oglądali. Jego pracownice mówiły w programie, że on karze robić im dania z mięsa, które zalatuje – poinformował dziennikarzy Super Expressu 71-letni sąsiad rodziny.

Instalacja świetlna na wale przeciwpowodziowym podzieliła warszawiaków. „To wygląda jak pas startowy”

Po tym, jak wieść o morderstwie obiegła cały kraj – stacja TVN zdecydowała się usunąć odcinek show z udziałem inowrocławianina z Playera. Był to szósty epizod 24 sezonu programu, a jego emisja miała miejsce w kwietniu 2022 roku. Co wydarzyło się w „Kuchennych Rewolucjach”?

Kuchenne Rewolucje w Inowrocławiu. Co wydarzyło się w odcinku?

Pizzeria prowadzona przez Aleksandra M. i jego żonę, zdaniem znanej restauratorki – Magdy Gessler miała serwować fatalne jedzenie, szczególnie czerninę i gulasz. Prowadząca nie szczędziła się w słowach. Padły takie sformułowania jak „czernina dla ubogich na gwoździu”, „pachnie goździkami i kompotem wigilijnym”. To jednak nie komentarze dań stały się głównym problemem 52-latka.

Brud w kuchni, niedobre jedzenie, a także „ban” na przebywanie we własnym lokalu. Prowadząca wyrzuciła bowiem Aleksandra M. z restauracji i zabroniła mu pojawiania się w niej aż do końca trwania rewolucji. Zakończenie – jak to zwykle bywa w programie – miało jednak swój happy end, lecz nie dla restauratora, który nie przetrwał krytyki restauratorki, pracowników i widzów programu. Załamał się po emisji odcinka, którego już nie znajdziemy w internecie.

- To zupełnie zrozumiały ruch, nie ma w nim niczego nadzwyczajnego. Byłoby czymś głęboko niemoralnym pozostawienie tego odcinka dostępnym na Playerze, a zdjęć z niego w innych miejscach sieci. Przecież mówimy o zbrodni – przekazał anonimowo dziennikarzom Wirtualnych Mediów jeden z pracowników TVN.

TVN usuwa odcinek "Kuchennych Rewolucji"

Z social mediów stacji zniknęły również wszystkie zapowiedzi, zwiastuny i wpisy dotyczące szóstego odcinka 24 sezonu. Jak zaznaczyli pracownicy TVN – wszystko po to, by chronić rodzinę. A ta jest już i tak w rozsypce. Jak przekazali bliscy rodziny w rozmowie z Super Expressem – żona 52-latka trafiła do placówki psychiatrycznej.

Jak wynika z relacji sąsiadów – zamordowana 10-latka była „oczkiem” w głowie Aleksandra M. Mężczyzna miał jeszcze dwie starsze córki, lecz faworyzował tę najmłodszą.

- On chodził z tą córeczka. Znałem go, bo mieszkałem z nim w jednej klatce - poinformował drugi z sąsiadów rodziny.

W momencie zabójstwa, drugiej z córek nie było w domu. Nocowała akurat u koleżanki. Najstarsza z nich jest natomiast pełnoletnia i mieszkała już osobno.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE