Geoportal Kujaw i Pomorza. Hitem mapy lotnicze [AUDIO, GALERIA]

2021-04-19 21:31

Jest nieocenioną bazą informacji dla geodetów, samorządowców, ale i mieszkańców regionu. Informacji szukają też zainteresowani spoza Kujaw i Pomorza. Wzorują się na nim samorządy w całej Polsce. Geoportal województwa kujawsko-pomorskiego, bo o nim mowa - zapewnia szybki i łatwy dostęp do informacji, np. potencjalnym inwestorom.

Jest dostępny wszędzie tam, gdzie działa Internet. To nie tylko dane techniczne, ale też mapy, zdjęcia i filmy. Od kilku lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, bo cały czas się rozwija – zauważa wicemarszałek województwa, Zbigniew Ostrowski. Ostatnim hitem Geoportalu są zdjęcia lotnicze znad Kujaw i Pomorza. W serwisie znajdziecie też interesujące filmy, w tym filmy promocyjne samego Geoportalu, które mają wyjaśnić jego zalety i możliwości. W jednym z nich możemy zobaczyć aktora Teatru Horzycy, Jarosława Felczykowskiego.

Geoportal Kujaw i Pomorza. Hitem mapy lotnicze - mówią wicemarszałek, Zbigniew Ostrowski oraz aktor, Jarosław Felczykowski
Toruń oferuje działki na sprzedaż

Geoportal to ponad 235 tysięcy adresów, ponad milion działek (również na mapach) i blisko 2,5 tysiąca planów miejscowego zagospodarowania terenu. Jeżeli i wy chcielibyście zobaczyć Kujawy i Pomorze z lotu ptaka, a być może sprawdzić, gdzie leży najbardziej atrakcyjny teren pod inwestycje – kliknijcie TUTAJ.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Źródło: Geoportal Kujaw i Pomorza. Hitem mapy lotnicze [AUDIO, GALERIA]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE