Filharmonia Pomorska zaprasza na casting. Masz okazję wystąpić na scenie z Orkiestrą Symfoniczną!

2020-10-13 12:31 Dorota Lakner
Casting w Filharmonii Pomorskiej
Autor: WikimediaImages/Pixabay/CC0

Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy zaprasza na casting. Poszukiwana jest utalentowana młodzież i dzieci. Najlepsi pokażą się publiczności podczas tegorocznego koncertu kolęd. Zgłoszenia można wysyłać do 25 października.

Koncert "Hej kolęda, kolęda - koncert kolęd" odbędzie się 11 grudnia o godz. 19 w Filharmonii Pomorskiej. Na scenie wystąpią: Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Pomorskiej, chór dziecięcy „Rubinki” Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych w Bydgoszczy oraz młodzi soliści wyłonieni w castingu.  Za aranżację odpowiadać będą Krzysztof Herdzin, Adam Lemańczyk, Bernard Chmielarz. Chór przygotuje Agnieszka Sowa.  

Żeby wziąć udział w castingu trzeba wypełnić specjalny formularz i nagrać solowy utwór wokalny.

ZGŁOSZENIE CASTINGOWE

1. Uczestnikiem Castingu powinny być utalentowane wokalnie dzieci i młodzież (max do 19 roku życia),zgłoszone przez swoich opiekunów prawnych

2. Zgłoszenia do Castingu następują poprzez przesłanie na adres e-mail: casting@filharmonia.bydgoszcz.pl.

a. skanu wypełnionego formularza castingowego, podpisanego przez opiekuna prawnego(do pobrania ze strony www.filharmonia.bydgoszcz.pl).

b. linku do nagranegoprzez Uczestnika solowego utworu wokalnego, zamieszczonego na YouTube(jako publiczny lub niepubliczny) przedstawiającego prezentację Uczestnika (dalej: „Nagranie”);

Nagranie powinno być nie starsze niż pół roku od dnia zgłoszenia.