Co się dzieje na ul. Orlej w Bydgoszczy? Płoną samochody i budynek

2022-12-09 11:21
pożar
Autor: Facebook/pixabay

Na przestrzeni zaledwie kilku dni, na ulicy Orlej w Bydgoszczy doszło do dwóch pożarów i to pod tym samym adresem. W poniedziałek, 5 grudnia około godz. 17.00 płonął samochód osobowy, a w czwartek, 8 grudnia – budynek mieszkalny. Na Facebooku pojawiły się relacje z obu zdarzeń. Zobaczcie nagrania.

Pięć zastępów PSP z JRG 1 oraz JRG SP PSP, utrudnienia w okolicy skrzyżowania ul. Orlej i Podgórnej – tak wyglądał czwartkowy wieczór (8 grudnia) na bydgoskim Szwederowie. Płonął budynek mieszkalny.

Widok z Młyńskiego Koła w centrum Bydgoszczy

Na miejscu pojawiły się spore utrudnienia. Autobusy linii 61 jeździły objazdem ulicami Solskiego i Bielicką. Pożar wybuchł prawdopodobnie w podwórzu. Zobaczcie nagranie.

Zaledwie 3 dni wcześniej, w godzinach popołudniowych, na tej samej ulicy doszło do pożaru samochodu osobowego. Na miejsce zdarzenia wezwani zostali strażacy z JRG 1 Bydgoszcz. Jak ustaliło Bydgoszcz 998 – pojazd zapłonął w trakcie jazdy.

Przypadek sprawił, że kierowca zatrzymał się właśnie pod tym samym adresem, gdzie w czwartek doszło do kolejnego zdarzenia z udziałem ognia. Zobaczcie nagranie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE