Policjanci

i

Autor: KMP w Bydgoszczy

Interwencja

Bydgoszczanin zasłabł w galerii handlowej. Pomogli policjanci

2023-04-04 8:31

Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia pomogli 66-latkowi, który na terenie galerii handlowej stracił przytomność i nie było z nim kontaktu. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Sierżant Patrycja Stróżyk i sierżant Damian Sowiński vel Sliwa z Ogniwa Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii, w trakcie wykonywania czynności procesowych związanych z kradzieżą, której dopuścił się nieletni, byli na terenie jednej z bydgoskich galerii handlowych.

- W pewnym momencie podszedł do nich pracownik ochrony z prośbą o pomoc, gdyż w pobliskim sklepie mężczyzna stracił przytomność i nie ma z nim kontaktu. Policjanci, nie czekając ani chwili, poszli we wskazane miejsce i udzielili pierwszej pomocy. Jednoczesne za pośrednictwem dyżurnego wezwali pogotowie ratunkowe. Do czasu przyjazdu medyków zaopiekowali się mężczyzną, który zaczął odzyskiwać świadomość, choć w dalszym ciągu kontakt z nim był utrudniony – relacjonuje sierż. Oskar Nowak z Zespołu Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy.

Na miejsce przyjechało pogotowie. Medycy udzielili specjalistycznej pomocy 66-latkowi i zabrał go do szpitala.

Wezwana załoga pogotowia udzieliła 66-latkowi specjalistycznej pomocy i zabrała bydgoszczanina do szpitala.

Modernizacja torowiska w rejonie ul. Perłowej w Bydgoszczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE