Wizz Air

i

Autor: cadiju1968/CC0/pixabay.com

Bydgoszcz. Wizz Air uruchamia loty do Londynu. Kiedy pierwszy rejs?

2022-09-23 12:01

Bydgoszczanie polecą do Londynu z nowym przewoźnikiem. Wizz Air zapowiedział, że jego samoloty będą latały z Portu Lotniczego Bydgoszcz. Pierwszy start w grudniu.

Jeszcze w tym roku bydgoscy pasażerowie polecą do Londynu samolotem nowego przewoźnika. Wizz Air zapowiedział, że będzie korzystać z Portu Lotniczego Bydgoszcz.

To wydarzenia, na które czekali przede wszystkim nasi pasażerowie i pasjonaci lotnictwa. Węgierskie linie lotnicze w sezonie zimowym 2022/2023 uruchamiają pierwsze w historii regularne rejsy z Portu Lotniczego Bydgoszcz. Wizz Air to trzeci największy przewoźnik w Polsce, który już od grudnia zaoferuje regularne połączenia z Potu Lotniczego Bydgoszcz – przyznaje Mateusz Dul, rzecznik bydgoskiego lotniska.

Wizz Air połączy Bydgoszcz z Londynem

Rejsy do Londynu Luton będą realizowane dwa razy w tygodniu - we wtorki i soboty.

Pierwszy lot został zaplanowany we wtorek 13 grudnia. Rejs z Londynu rozpocznie się o godz. 13.50. W Bydgoszczy pasażerowie wylądują o godz. 16.00. Lot powrotny zaplanowano na 16.35, by o godz. 18.50 samolot wylądował w Londynie - dodaje Dul.

Przewoźnik zapowiada kolejne kierunki, które jego samoloty będą realizowały z Bydgoszczy. Ale na razie nie podaje szczegółów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE