Bydgoszcz. Baseny znów będą otwarte, ale nie wszystkie. Lodowiska nadal zamknięte!

2021-02-12 13:34
Luzowanie obostrzeń. Sprawdź gdzie wybrać się na basen
Autor: UM Bydgoszcz

Większość bydgoskich basenów będzie otwarta od poniedziałku, 15 lutego. Warunkowo otwierają się Czwórka, Bryza, Perła, Laguna, Sardynka, Ikar, Neptun i Pałac Młodzieży. Baseny Astoria, Aqua Fordon i Piąta Fala wciąż będą zamknięte.

Z pływalni będą mogli skorzystać wszyscy chętni, także klienci indywidualni oraz uczniowie szkół w ramach zajęć sportowych. Dalsze funkcjonowanie pływalni będzie uzależnione od decyzji rządu. Nadal zamknięte pozostają trybuny na pływalniach, nie ma też możliwości organizacji wydarzeń sportowych z udziałem publiczności.

Baseny Astoria i Aqua Fordon dotychczas nieudostępnione mieszkańcom pozostają zamknięte. Nowowybudowane obiekty otworzą się po całkowitym zniesieniu obostrzeń. Basen Piąta Fala pozostaje zamknięty do czasu uzyskania niezbędnych wyników badań wody, przeprowadzonych po pracach gwarancyjnych na basenie.

Aktualne informacje dotyczące godzin otwarcia pływalni zarządzanych przez Bydgoskie Centrum Sportu znajdują się na stronie: www.plywalniebydgoszcz.pl. Basen w Pałacu Młodzieży, link do strony TUTAJ.

Zgodnie z rozporządzeniem korzystanie z pływalni jest warunkowe i możliwe będzie przez dwa najbliższe tygodnie, tj. do 28 lutego.

Nowe tymczasowe zasady związane z luzowaniem obostrzeń nie objęły otwarcia lodowisk. Ślizgawka Torbyd i lodowisko w Fordonie nadal będą zamknięte.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE