Szkolenie strażaków- ochotników z powiatu braniewskiego

2021-03-16 16:03
 Szkolenie strażaków- ochotników z powiatu braniewskiego
Autor: arch. KP PSP Braniewo Szkolenie praktyczne realizowane jest zgodnie z wytycznymi Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie przeprowadziła kolejne szkolenie dla strażaków – ochotników z powiatu braniewskiego. Szkolenie było ukierunkowane na utrzymanie właściwego poziomu gotowości operacyjnej w poszczególnych jednostkach OSP.

Grupa szkoleniowa wśród której są również kobiety /druhny/ liczy 22. osoby. Szkolenie teoretyczne realizowane było metodą na odległość /e-learning/ i zakończone zostało egzaminem sprawdzającym poziom wiedzy nowych adeptów sztuki pożarniczej. Szkolenia praktyczne zrealizowano zgodnie z wytycznymi Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej. Pod nadzorem osób funkcyjnych OSP kursanci zapoznali się ze sprzętem, który stanowi wyposażenie pojazdów pożarniczych.

To pierwsze ze szkoleń realizowanych  w reżimie sanitarnym dla strażaków OSP z powiatu braniewskiego w obecnym roku kalendarzowym.

Szkolenie zakończy egzamin, który zostanie  przeprowadzony w siedzibach jednostek OSP po uprzednim zaliczeniu przez kandydatów testu w komorze dymowej.

"Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!"

Dworzec Główny w Olsztynie w opłakanym stanie

Byłeś kiedyś nad polskim morzem? Ten quiz jest dla ciebie

Pytanie 1 z 10
W którym mieście znajduje się najsłynniejsze molo?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE