Święto kolorów i inne atrakcje w braniewskim amfiteatrze

2022-07-26 13:13
Święto kolorów i inne atrakcje w braniewskim amfiteatrze
Autor: arch. BCK

W piątek, 29 lipca Amfiteatrem Miejskim w Braniewie „zawładną” najmłodsi. Specjalnie dla nich przygotowano na ten dzień bezpłatne gry, zabawy, animacje oraz dmuchańce. Szczegóły w artykule.

Wakacyjna zabawa w Amfiteatrze Miejskim im. Henryka Mrozińskiego w Braniewie odbędzie się w piątek, 29 lipca w godz. od 14: 00 do 18:00. Na wydarzenie zapraszają: Braniewskie Centrum Kultury, Braniewskie Stowarzyszenie Abstynenckie oraz Profilaktyka przy Urzędzie Miejskim w Braniewie.

Atrakcje dla dzieci

W programie mnóstwo wakacyjnych atrakcji dla najmłodszych. Bezpłatne gry, zabawy, animacje oraz dmuchańce. O godzinie 15: 00 w wyjątkowym programie artystycznym dla dzieci wystąpi Teatr Muzyczny HALS a od godz. 17.00 współtowarzyszyć zabawie będzie impreza o nazwie Holi Święto Kolorów w Braniewie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

M jak miłość. 20-letnia Ala wychodzi za mąż?! Gwiazda serialu pozuje w sukni ślubnej
Sonda
Podobają Ci się rysunki Fabienne Wiśniewskiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE