Pierwszy Dzień Kobiet w braniewskim CIS-ie

2021-03-08 23:51
Pierwszy Dzień Kobiet w braniewskim CIS-ie
Autor: arch. CIS Braniewo Panie otrzymały życzenia i symbolicznego kwiatka.

To był pierwszy tak zorganizowany Dzień Kobiet w braniewskim CIS-ie. Delegacja z Centrum Integracji Społecznej odwiedziła uczestniczki realizowanych obecnie projektów. Panie otrzymały życzenia i symbolicznego kwiatka.

Centrum Integracji Społecznej w Braniewie  jako podmiot ekonomii społecznej pomaga w powrocie do aktywności społecznej i zawodowej. Kobiety stanowią zdecydowaną większość realizowanych przez CIS projektów. Z powodu pandemii obchody Międzynarodowego Dnia Kobiet miały ograniczony charakter. Panie otrzymały życzenia i symbolicznego kwiatka.

- Pielęgnowanie tradycji i miły gest to namiastka "normalności" w tym trudnym czasie - mówi Kamila Stankiewicz, dyrektor Centrum Integracji Społecznej w Braniewie.

Centrum Integracji Społecznej specjalizuje się w reintegracji zawodowej uczestników. Do korzystania z pomocy zaprasza zarówno panie jak i panów. Szczegóły w siedzibie centrum przy ul. Kościuszki 10 w Braniewie.

"Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!"

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć
Sonda
Czy dostałeś kiedyś niespodziewany prezent?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE