Nie zwlekaj - za darmo sprawdź światła pojazdu w Braniewie

2022-12-02 11:26
Nie zwlekaj - za darmo sprawdź światła pojazdu w Braniewie
Autor: KPP Braniewo Nie zwlekaj - za darmo sprawdź światła pojazdu w Braniewie

W sobotę 3 grudnia już po raz czwarty w ramach tegorocznej edycji kampanii „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”, na wybranych stacjach kontroli pojazdów, będzie można w całej Polsce bezpłatnie sprawdzić stan i ustawienie świateł w pojazdach. Będzie to można zrobić także w Braniewie.

Sprawne światła w pojeździe mają wpływ na bezpieczeństwo zarówno kierującego pojazdem, jak i pozostałych uczestników ruchu, w szczególności pieszych. Pamiętajmy, aby sprawdzać ustawienie świateł, wymieniać przepalone żarówki, a także zadbać, aby wszystkie lampy i światła odblaskowe pojazdu były czyste.

Apelujemy również do pieszych o korzystanie z elementów odblaskowych. Odblaski odbijają światło w kierunku jego źródła. Dzięki temu zjawisku kierowca w porę jest ostrzegany o tym, że na drodze może znajdować się pieszy.

Bezpłatne sprawdzenie ustawienie świateł można przeprowadzić w ponad 1100 stacjach diagnostycznych na terenie Polski. W Braniewie to stacje działające przy Elbląskiej, Królewieckiej, Kościuszki i Przemysłowej.

Awantura w Sejmie! Klaudii Jachirze zabrano telefon. Jest nagranie!

QUIZ. Najważniejsze pary polskich seriali. To od nich wszystko się zaczęło. Prawdziwy fan zna szczegóły na wyrywki

Pytanie 1 z 10
Nieszczęśliwa miłość Barbary w "M jak miłość", to...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE