Najlepsi strzelcy uhonorowani i nagrodzeni

2020-03-27 9:55
żołnierze
Autor: 9. Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej

Podczas jednego z porannych apeli uhonorowano i udekorowano najlepszych strzelców 9 brygady w Braniewie. Puchary i medale wręczał oraz gratulował zwycięzcom dowódca 9 brygady.

W 9BBKPanc. przeprowadzono Mistrzostwa 9 brygady w strzelaniu z pistoletu i karabinka wojskowego. Najlepszymi strzelcami w klasyfikacji indywidualnej z broni krótkiej okazali się żołnierze batalionu dowodzenia, którzy zajęli trzy pierwsze lokaty. Zwyciężyli także w klasyfikacji zespołowej. Drugie miejsce zajęli żołnierze reprezentujący pododdziały skadrowane, na trzeciej pozycji ukończyli zawody żołnierze batalionu logistycznego.

W strzelaniu z karabinka najlepszy był żołnierz reprezentujący batalion zmechanizowany, a na drugiej i trzeciej pozycji uplasowali się żołnierze batalionu dowodzenia. Klasyfikację zespołową także wygrali żołnierze batalionu dowodzenia. Drugie miejsce zajął batalion logistyczny, trzecie batalion zmechanizowany.

Dowódca 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej płk Dariusz Kosowski pogratulował uczestnikom zawodów, a zwycięzcom uzyskanych wyników.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE