Czy jest nudno czy wesoło, to rodzina jest wokoło – weź udział w konkursie

2021-04-19 23:49 mh
Czy jest nudno czy wesoło, to rodzina jest wokoło – weź udział w konkursie
Autor: arch. UG Braniewo Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 15 maja w Międzynarodowy Dzień Rodziny.

Gmina Braniewo organizuje konkurs pod hasłem “Czy jest nudno czy wesoło to rodzina jest wokoło". By wygrać wystarczy napisać: wierszyk, rymowankę lub fraszkę o swojej rodzinie. Patronat nad konkursem objęło Radio ESKA.

Konkurs skierowany jest do rodzin z terenu Gminy Braniewo. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jeden wiersz, rymowankę lub fraszkę. Organizatorzy czekają na prace konkursowe do 11 maja br.

- Mam nadzieję, że udział w naszym konkursie będzie świetną okazją do rodzinnego spotkania. Można razem pogłówkować, porozmawiać i spędzić fajny czas ze sobą – zachęca do udziału w konkursie Jakub Bornus, wójt gminy Braniewo.

Zwycięskie prace zostaną wybrane przez specjalną komisję konkursową i opublikowane 15 maja na stronie internetowej Gminy Braniewo, www.gminabraniewo.pl oraz na portalu społecznościowym www.facebook.com/urzadgminybraniewo. Tam również znajdziecie regulamin I szczegóły dotyczące konkursu.

Prace należy przesyłać do 11 maja na adres m.promocja@gminabraniewo lub oswiata@gminabraniewo.pl lub wydrukowane na adres: Urząd Gminy Braniewo ul. Moniuszki 5, 14-500 Braniewo lub Sklep Spożywczy Małgorzata Rojek, Żelazna Góra, 14-500 Braniewo.

"Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!"

Pomóżcie uratować naszą mamusię!