Zderzenie mercedesa z renault. 6 osób rannych, w tym 2 dzieci [ZDJĘCIA]

2020-06-29 8:11 hz

Wypadek na trasie Nowogród - Chojny. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych rannych zostało 6 osób. Dwoje z nich to dzieci w wieku 4 i 12 lat. Kilkanaście godzin potem doszło do kolejnego wypadku. Szczegóły na bialystok.eska.pl.

Kandydaci komentują wyniki wyborów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wypadek na trasie Nowogród - Chojny. 6 osób rannych

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do podlaskich policjantów o godzinie 19.12. Wynikało z niego, że na drodze między Nowogrodem a Chojnami zderzyły się ze sobą 2 samochody osobowe. Na miejsce wysłano służby ratunkowe.

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca mercedesa z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z renault - tłumaczy Marcin Gawryluk z zespołu prasowego podlaskiej policji. - Kierowcy byli trzeźwi.

W wyniku zderzenia do szpitala trafiło 6 osób: kierowca i pasażerka z renault oraz kierowca i 3 pasażerów z mercedesa, w tym 2 dzieci w wieku 4 i 12 lat.

Bagny. Zderzenie ciężarówki z audi. 1 osoba ranna

Natomiast w poniedziałek rano (29 czerwca), na drodze wojewódzkiej 670 w rejonie miejscowości Bagny (gmina Suchowola) doszło do wypadku z udziałem ciężarowego volvo i osobowego audi. 

- Ze wstępnych informacji wynika, że 29-letni kierujący pojazdem ciężarowym volvo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 78-letniemu kierującemu audi - tłumaczy Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego KWP w Białymstoku. - W wyniku tego doszło do zdarzenia. Kierujący pojazdem osobowym trafił do szpitala.