Wzruszające wyznanie kierowcy do strażaków. Zostawił krótki list za wycieraczką

2020-02-24 8:08
List do strażaków
Autor: OSP Konopnice

Od przeprosin zaczął swoje tłumaczenie kierowca, który zostawił za wycieraczką wozu strażackiego wzruszające wyznanie. Dlaczego ruszyło go sumienie? Sprawdźcie szczegóły na ESKA.PL Białystok!

Strażacy-ochotnicy z Uhowa podzielili się na Facebooku wzruszającym wyznaniem. 20 lutego ich koledzy po fachu z Konopnicy znaleźli za wycieraczką swojego wozu strażackiego list. Jego autor podpisał się jako „właściciel skody”. Co takiego postanowił przekazać strażakom?

Bajkowy zamek w Białogrądach. To dzieło jednej pary rąk [ZDJĘCIA]

Wzruszające wyznanie kierowcy do strażaków. Zostawił krótki list za wycieraczką

- Przepraszam Panów, że trąbiłem – rozpoczął swoje wyznanie. - Nie wiedziałem, że jedziecie ratować ludzi od ognia. Szacunek. Proszę o wybaczenie – napisał dalej.

Wzruszający list skomentowali adresaci:

- Gdy zawyje syrena, staramy się znaleźć w strażnicy najszybciej jak to możliwe. Niestety często wiąże się to z koniecznością szybkiej jazdy ul. Raszyńską i drogami gminnymi. Dziękujemy za poniższy gest – odpowiedzili na swoim oficjalnym fanpage’u.

Zdjęcie, które udostępnili strażacy OSP Uhowo spotkało się z pozytywnymi reakcjami internautów. A Wy co o nim sądzicie? Koniecznie podzielcie się swoją opinią na naszym fanpage'u na Facebooku

Przekroczył prędkość o 66 kmh w Białymstoku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE