List do strażaków

i

Autor: OSP Konopnice

Wzruszające wyznanie kierowcy do strażaków. Zostawił krótki list za wycieraczką

2020-02-24 8:08

Od przeprosin zaczął swoje tłumaczenie kierowca, który zostawił za wycieraczką wozu strażackiego wzruszające wyznanie. Dlaczego ruszyło go sumienie? Sprawdźcie szczegóły na ESKA.PL Białystok!

Strażacy-ochotnicy z Uhowa podzielili się na Facebooku wzruszającym wyznaniem. 20 lutego ich koledzy po fachu z Konopnicy znaleźli za wycieraczką swojego wozu strażackiego list. Jego autor podpisał się jako „właściciel skody”. Co takiego postanowił przekazać strażakom?

Bajkowy zamek w Białogrądach. To dzieło jednej pary rąk [ZDJĘCIA]

Wzruszające wyznanie kierowcy do strażaków. Zostawił krótki list za wycieraczką

- Przepraszam Panów, że trąbiłem – rozpoczął swoje wyznanie. - Nie wiedziałem, że jedziecie ratować ludzi od ognia. Szacunek. Proszę o wybaczenie – napisał dalej.

Wzruszający list skomentowali adresaci:

- Gdy zawyje syrena, staramy się znaleźć w strażnicy najszybciej jak to możliwe. Niestety często wiąże się to z koniecznością szybkiej jazdy ul. Raszyńską i drogami gminnymi. Dziękujemy za poniższy gest – odpowiedzili na swoim oficjalnym fanpage’u.

Zdjęcie, które udostępnili strażacy OSP Uhowo spotkało się z pozytywnymi reakcjami internautów. A Wy co o nim sądzicie? Koniecznie podzielcie się swoją opinią na naszym fanpage'u na Facebooku

Przekroczył prędkość o 66 kmh w Białymstoku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE