Ciulkin 178 razy na wieżę

i

Autor: Paweł Jakubowski

Wbiegnie na wieżę kościoła Rocha 178 razy. Hardcorowe wyzwanie aby pomóc 5 osobom [AUDIO]

2021-12-15 14:40

To kolejne hardcorowe wyzwanie białostockiego sportowca Roberta Ciulkina. Najdłuższe i najcięższe z jego dotychczasowych wyczynów. Będzie walczył ze schodami przez 5 dni, aby pomóc 5 osobom. Rusza po świętach, a finisz jest zaplanowany w Sylwestra.

Mistrz świata w kick-boxingu, Robert Ciulkin postawił sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Przez 5 dni będzie wbiegał i zbiegał z wieży kościoła św Rocha. Ten challenge, to próba przebicia, i to o prawie 4 kilometry,  dystansu najgłębszego miejsca na ziemi - Rowu Mariańskiego. 

Wyzwanie ma jednak charytatywne oblicze, bo sportowiec chce rozpropagować zbiórkę dla pięciu potrzebujących osób.

Początkowo miał pomóc czterem osobom i biegać przez 4 dni (łącznie 142 razy). Robert Ciulkin postanowił jeszcze wesprzeć Kajetana, więc "dokłada" jeden dzień biegów więcej.

Każdego dnia będą promował jedną z potrzebujących osób. Zaplanowałem 36 wejść każdego dnia. Łącznie 178 razy na górę i na dół. W ten sposób zamierzam pokonać 13 kilometrów 884 metry - mówi białostocki sportowiec

Swoim wyzwaniem che pomóc Leonowi Grzywie, cierpiącemu na SMA, 4 letniej Dominice Żółtko zmagającej się z wadą serca oraz dwóm sportowcom: Rafałowi Antończakowi i Markowi Piotrowskiemu. Dodatkowo chce wesprze Kajetana Maciejowskiego, który zmaga się z choroba genetyczną.

Posłuchaj, co o swoim wyzwaniu mówi Robert Ciulkin:

Posłuchaj: 178 razy na wieżę św Rocha

Wielki challenge rozpoczyna się w poniedziałek, 27 grudnia, a zakończy w ostatni dzień tego roku. 

Osoby, których zbiórki chce wesprzeć Robert Ciulkin:

https://www.kawalek-nieba.pl/dominika-zoltko

https://www.siepomaga.pl/leon-sma

https://www.siepomaga.pl/kajetan

https://www.siepomaga.pl/walka-rafala

https://www.siepomaga.pl/marek-piotrowski

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE