Uszkodził drzwi lokalu, bo wyproszono go z imprezy. Policjanci znaleźli go idącego środkiem jezdni

2022-10-25 10:30
Suwałki. Uszkodził drzwi lokalu, bo wyproszono go z imprezy. Policjanci znaleźli go idącego środkiem jezdni
Autor: Podlaska Policja Suwałki. Uszkodził drzwi lokalu, bo wyproszono go z imprezy. Policjanci znaleźli go idącego środkiem jezdni

Policjanci z Suwałk zatrzymali 26-latka, który uszkodził drzwi w lokalu, po tym jak wyproszono go z imprezy. Wpadł w ręce mundurowych w centrum miasta, kiedy nocą szedł środkiem jezdni. Suwalczanin usłyszał zarzut zniszczenia mienia.

Policjanci patrolujący ulice Suwałk zwrócili uwagę na mężczyznę, który nocą szedł środkiem jezdni w centrum miasta. Widząc radiowóz zawrócił on i poszedł w przeciwnym kierunku. Po chwili był już w rękach mundurowych, którzy wyczuli od niego alkohol.

W tym samym czasie do policjantów podszedł pracownik ochrony z pobliskiego lokalu, który poinformował mundurowych, że mężczyzna chwilę wcześniej uszkodził drzwi. Jak ustalili policjanci, 26-latek został wyproszony z imprezy i swoje niezadowolenie wyładował na drzwiach przesuwnych lokalu. Skopał je i obrzucił różnymi przedmiotami, między innymi doniczką.

Pokrzywdzony oszacował straty na 2 tysiące złotych. 26-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

Suwałki. Wnuczek wyrzucił babcię z balkonu, nie pójdzie do więzienia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE