Te seriale były kręcone na Podlasiu. Wiecie gdzie? [QUIZ]

i

Autor: wikimedia.org Magdalena Cielecka na planie serialu Chyłka w Kolnie

Sprawdź się

Te znane seriale były kręcone na Podlasiu. Kto by się spodziewał! Sprawdźcie, czy poznajecie te miejsca [QUIZ]

2024-01-23 7:03

Podlasie co prawda nie kojarzy nam się ze stolicą filmowego przemysłu. W słynnych serialowych produkcjach często oglądamy miasta takie jak Warszawa czy Kraków. Zdarza się jednak, że filmowcy wybierają na lokalizacje zdjęć także wschód Polski. Wiecie jakie seriale kręcone były na Podlasiu? To popularne produkcje!

Niech pierwszy rzuci kamieniem, kto chociaż raz z zapartym tchem nie oglądał serialu. Wczuwając się przy tym w losy bohaterów, często maltretując ekran jednym odcinkiem za drugim.

Te produkcje święcą teraz triumfy w kategorii. W popularnych serwisach streamingowych aż roi się od tego typu pozycji z przeróżnych kategorii. Z kolei telewizje chętnie obstawiają nimi swoje ramówki.

Te seriale były kręcone na Podlasiu. Wiecie gdzie?

Wielu z nas lubi wybierać natomiast polskie seriale. Jest to okazja nie tylko do prześledzenia losów bohaterów, wciągającej fabuły, ale także do poznania ciekawych miejsc i lokalizacji.

Okazuje się, że kilka z nich możemy też znaleźć na Podlasiu.

Bohater próbujący rozwiązać zagadkę zbrodni tropem szlaków przeszłości osadzonej w podlaskim folklorze, ekranizacja popularnej powieści Remigiusza Mroza, której akcja dzieje się w naszym województwie, czy perypetie weterynarz, która zatrudnia się w wiejskiej lecznicy.

To tylko niektóre z propozycji, które przygotowaliśmy dla was w naszym quizie. Są tu jacyś serialowi maniacy? Przekonajcie się czy podołacie wyzwaniu!

QUIZ: Te seriale kręcono na Podlasiu. Sprawdź czy wiesz gdzie

Pytanie 1 z 8
Bohater tego serialu kryminalnego powraca na Podlasie. W jednej ze scen płynie łódką po Zalewie Czapielówka w Czarnej Białostockiej. Pojawiają się tam także kadry z Kruszynian i Białegostoku. Mowa o serialu: