Autor: BAS Białystok

Siatkówka

Tauron 1. Liga. Rea BAS Białystok przegrał u siebie z Arką Chełm

2023-09-25 18:46

To nie była udana inauguracja nowego sezonu przed własną publicznością. Siatkarze BAS Białystok przegrali z Bogdanką Arką Chełm 0:3.

Spotkanie zdecydowanie lepiej rozpoczęli goście, którzy prowadzili 11:5. Do końca seta ekipa z Chełma kontrolowała pojedynek i wygrała pierwszego seta 25:18.

Rea BAS Białystok - Arka Chełm. Drugi set

Drugi set upłynął pod znakiem dominacji gości, którzy kontynuowali dobrą grę do samego końca partii, wygrywając 25:19.

BAS Białystok - Arka Chełm. Trzeci set

Ekipa z Chełma nie zamierzała zwalniać i prowadziła 11:7, jednak BAS miał dobrą serię przy zagrywce Adriana Gwardiaka i przegrywał tylko jednym punktem. Po bloku gości zrobiło się 23:21, ale Arka utrzymała przewagę i zwyciężyła 25:23.

REA BAS Białystok vs Bogdanka Arka Chełm - 0:3 (18:25, 19:25, 23:25)

Wyjazdy białostoczan

W dwóch najbliższych kolejkach BAS czekają wyjazdowe spotkania. Za tydzień daleka podróż do Głogowa, na mecz z tamtejszym KGHM SPS. Głogowianie nie zaliczyli najlepszego startu, gdyż dwa pierwsze mecze przegrali. Początek spotkania w sobotę, o godzinie 18:00.

QUIZ: Tablice rejestracyjne województwa podlaskiego. Ile rozwinięć odgadniesz?