Podlaskie Śniadanie Mistrzów

i

Autor: Marcin Jakowiak/UM

Jedzenie

„Tajemniczy Ogród”, czyli Podlaskie Śniadanie Mistrzów w Białymstoku

2023-06-23 7:51

„Tajemniczy Ogród” to motyw przewodni nadchodzącej edycji Podlaskiego Śniadania Mistrzów. To cykliczna impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń kulturalnych w naszym mieście. W tym roku odbędzie się ona w ramach Dni Białegostoku.

Zaplanowano 30 stoisk z jedzeniem, ale nie zabraknie też stref rekreacyjnych, sportowych i muzycznych. Za każdym razem podczas tego wydarzenia można spróbować dań najlepszych restauracji, słodkich wypieków, wspaniałej kawy oraz kupić produkty regionalne, z których słynie województwo podlaskie. Niepowtarzalny, sielski klimat tworzą: piękne otoczenie parku, delikatna muzyka w tle, strefa wypoczynku z leżakami oraz specjalny kącik zabaw i edukacji dla dzieci.

Ten temat jak zawsze można interpretować dowolnie. My widzimy dwie główne ścieżki. Pierwsza to inspiracja przydomowym ogrodem, ogródkiem, ziołami, roślinami, które możemy wykorzystać w kuchni. Druga interpretacja to nasi wystawcy, którzy białostoczan i turystów już po raz czternasty będą kusić niesamowitymi smakołykami, jakie przygotują - mówi organizatorka Joanna Kozłowska.

Impreza odbędzie się 24 czerwca w Ogrodach Pałacu Branickich i rozpocznie się o godz. 10:00, a zakończy o godz. 16:00.

Dzień Przyjaciół. Te polskie gwiazdy przyjaźnią się od lat
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE